Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców w Rondzie Sztuki

2018-02-19

Tym razem na warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” zapraszamy przyszłych rodziców z Katowic i okolic. Chcecie wzmocnić swoją wiedzę dotyczącą najbardziej interesujących Was zagadnień? Zapewniamy wspaniałych ekspertów i moc atrakcji. Będziemy 21-go lutego w Galerii Rondo Sztuki!

Młodzi rodzice zawsze mają mnóstwo pytań i niezgłębionych tematów dotyczących ciąży, porodu i pielęgnacji maleństwa. Jest to jak najbardziej naturalne, wręcz konieczne, bo skąd niby mają wszystko wiedzieć? Dzięki obecności ekspertów na naszych warsztatach, wyjdziecie z nich pewniejsi siebie i spokojniejsi. Zaproszeni goście będą służyć Wam swoją wiedzą, podczas wystąpień podzielą się mnóstwem informacji z reprezentowanych przez siebie dziedzin, a w czasie przerw będziecie mogli indywidualnie rozmawiać z ekspertami o najbardziej zajmujących Was kwestiach.

Nasz gość, Pani Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

- Dr Katarzyny Farugi z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.

- Aleksandry Duszy, Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych – która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.

- Osteopaty – opowie o tym, jakie aktywności są wskazane w ciąży oraz jak uniknąć bólów kręgosłupa i wad postawy.

Optyk Katowice

Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział!

Więcej szczegółów oraz zapisy: wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-21-go-lutego-w-Katowicach,12848,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży w Katowicach
Galeria Rondo Sztuki, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1 od godziny 16


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia! :)  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube FamiliePl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic