Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Weszli do sklepu z militariami i ukradli broń z amunicją

2020-10-11

Sklep Militaria.pl w Galerii Katowickiej został okradziony przez kilku sprawców. Ich łupem padły dwie sztuki broni ASG Glock 19X oraz gumowa amunicja o wartości blisko 1,9 tysiąca złotych.

Poniżej publikujemy zdjęcia z monitoringu sklepowego mężczyzn podejrzewanych o kradzież. Świadkowie zdarzenia, osoby rozpoznające mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 85 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl - policja gwarantuje anonimowość.

Szybkie zatrzymanie sprawcy pobicia w Katowicach:

Opis podejrzanych mężczyzn:

Pierwszy ubrany w jasnoniebieskie jeansowe spodenki za kolano i szara bluzę dresowa z logo firmy Nike, drugi z mężczyzn ubrany w szare sportowe buty z biała podeszwą, granatowe długie spodnie jeansowe, granatową bluzę sportową z długim rękawem zapinaną na biały zamkiem i napisem na ramionach Ralph Lauren, granatowa czapkę z daszkiem z logo firmy Under Armour, trzeci z mężczyzn ubrany w czarne spodnie jeansowe, granatowa bluzę dresową zapinana na srebrny zamek i granatową czapkę z daszkiem założona na głowę daszkiem do tyłu, czwarty z mężczyzn ubrany w szara bluzę dresową z czarnym napisem.

Zdjęcia podejrzanych mężczyzn:  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, KMP Katowice, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic