Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Okradli stację paliw na Bocheńskiego. Rozpoznajesz ich?

2020-07-17

Jak łatwo jest ukraść paliwo ze stacji benzynowej? Powszechność poruszania się w maskach sprawia, że niektórzy są naprawdę bezczelni. Para w citroënie zatankowała prawie 160 litrów paliwa i... odjechała. Moment kradzieży zarejestrował monitoring.

Kryminalni z Komisariatu VII Policji w Katowicach poszukują mężczyzny oraz kobiety, którzy 16 maja 2020 r. ukradli ze stacji paliw prawie 160 l paliwa. Do zdarzenia doszło na stacji Orlen przy ul. Bocheńskiego 99 w Katowicach. Poniżej publikujemy dostarczone przez policję nagranie z monitoringu oraz zdjęcie kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Zobacz kradzież na zapisie monitoringu:

Osoby, które rozpoznają parę, policja prosi o niezwłoczny kontakt z Komisariatem VII Policji w Katowicach ul. Tysiąclecia 5. Skontaktować można się osobiście, a także telefonicznie pod nr tel. 47 851 39 00, 47 851 25 55 lub poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Policjanci gwarantują anonimowość!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, KMP Katowice, Fot. YouTube Miastowo
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic