Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Maski na twarzy ośmielają złodziei? Wyniósł konsolę do gier

2020-05-21

Okulary przeciwsłoneczne, maska na twarzy i kaptur... i w obecnych okolicznościach nie wygląda się podejrzanie... Policja poszukuje złodzieja, który wszedł do katowickiego Supersamu i wyniósł drogą konsolę do gier.

Do zdarzenia doszło 4 maja 2020 r. w centrum handlowym Supersam przy ul. Piotra Skargi w Katowicach. Po kradzieży mężczyzna wyszedł z galerii i wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej linii nr 830 i odjechał. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia, jak również wszystkich mogących rozpoznać podejrzewanego lub posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości. W tym celu należy skontaktować się z policjantami z V komisariatu pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 80 lub pod adresem e-mail: kp6katowice.ka.policja.gov.pl.

Zobacz jak szybko rozgrywa się kradzież (jubiler na Ligocie):

Poniżej publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież konsoli do gier w Supersamie 4 maja 2020 roku. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policją. Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą pomóc w ujęciu sprawcy. Policja gwarantuje anonimowość.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, KMP Katowice, Fot. YouTube W Metropolii
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic