Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Nocny konkurs programistyczny w Katowicach

18-19 listopada 2017

Let’s Code to całonocny konkurs programistyczny organizowany przez firmę Sii. Prowadzony jest on równolegle w 8 miastach w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Karków, Lublin, Łódź i Katowice. Do tej pory we wszystkich edycjach Let’s Code wzięło udział ponad 650 osób!

IV Edycja konkursu Let’s Code zaplanowana jest na 24h, z czego 20 godzin będzie przeznaczone na prace Zespołów, które będę pracować nad aplikacją z wcześniej wybranego obszaru tematycznego:
- Aplikacja Biznesowa
- Aplikacja na temat Pasji & Lifestyle’u
- Aplikacja Społeczna (Odpowiedzialności Społecznej)

NAGRODY:
Na poziomie lokalnym – Samsung Gear S2 Classic, 999 PLN
Na poziomie globalnym – 10 000 PLN

REJESTRACJA:
www.letscode.sii.pl

Kodowanie może być wspaniałą zabawą :)

SII TO LIDER BRANŻY IT I INŻYNIERII W POLSCE

Zatrudnia 3000 ekspertów IT, którzy pracują w 8 oddziałach firmy w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Katowicach i realizują projekty dla ponad 200 klientów, firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, energetyki i przemysłu z całego świata. Sii wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Ponadto to najszybciej rozwijająca się firma IT w Polsce, co potwierdzają rekordowe wyniki finansowe. Spółka była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych plebiscytach dla najlepszych pracodawców. To najlepsze miejsce pracy IT w Polsce według rankingu Computerworld oraz trzykrotny laureat międzynarodowego rankingu Great Place to Work.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

Agnieszka Dmyterko, Fot. Dawid Adamkiewicz
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic