Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Zobacz ile trwa kradzież - dosłownie chwilę!

2019-03-29

W centrum Katowic mężczyzna wszedł do jubilera i poprosił o pokazanie pierścionka z gabloty. Gdy pracownica wyjęła paletę z biżuterią, mężczyzna chwycił całość i wybiegł ze sklepu. Jego łupem padły pierścionki wartości 40 tysięcy. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18 marca kilkanaście minut po 10.00. Do sklepu jubilerskiego przy ulicy Mickiewicza wszedł mężczyzna. Poprosił o pokazanie złotego pierścionka. Pracownica wyjęła na ladę paletę ze złotą biżuteria. Mężczyzna obejrzał pierścionek i odłożył. W pewnym momencie złapał paletę z precjozami i wybiegł ze sklepu. W sumie skradł on ponad 60 złotych pierścionków o łącznej wartości około 40 tys. zł. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniu z monitoringu, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu VI w Katowicach pod numerem całodobowego telefonu: 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Moment kradzieży zarejestrowany przez monitoring sklepu:  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, KMP Katowice, Fot. YouTube W Metropolii
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic