Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Mamy bilety na popularne letnie spektakle w regionie!

2017-07-17


Jeżeli masz ochotę na weekend z teatrem, koniecznie weź udział w naszym konkursie, w którym co tydzień są do wygrania bilety. Gdzie możecie zobaczyć te spektakle? W Katowicach i Chorzowie w ramach Letniego Ogrodu Teatralnego i Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Warto się postarać, o bilety jest naprawdę trudno!

Przed nami kolejne wakacyjne spotkanie z teatrem, tym razem z ramach Letniego Ogrodu Teatralnego, które już w najbliższą sobotę 29 lipca, o 21:00 na scenie w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2. Jeżeli masz ochotę zobaczyć, jak sobie radzą z trudami tworzenia sztuki postacie spektaklu Nic nie gra, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Poprawną odpowiedź na poniższe pytania konkursowe wraz ze swoim nazwiskiem wyślij na adres konkurs@portal.katowice.pl mailem o temacie takim jak tytuł wybranego spektaklu. Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo.

Zobacz zwiastun najbliższego spektaklu:

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE

„Nic nie gra”
Wrocławski Teatr Komedia, 29.07 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 120 minut.
OPIS SPEKTAKLU
Pytanie konkursowe: Jak jest Twój sposób na udany dzień? Na odpowiedzi czekamy do 27 lipca.

KOLEJNE SPEKTAKLE

„Jaskinia”
Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza z Warszawy, 05.08 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 120 minut.
OPIS SPEKTAKLU
Pytanie konkursowe: Jakim pseudonimem artystycznym posługiwał się Ignacy Witkiewicz? Na odpowiedzi czekamy do 03 sierpnia.

„Pomoc domowa”
Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego z Krakowa, 12.08 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 105 minut (1 przerwa).
OPIS SPEKTAKLU
Pytanie konkursowe: Jak zareklamowałbyś Katowice komuś kto nigdy nie odwiedził tego miasta? Na odpowiedzi czekamy do 10 sierpnia.

„Stroiciel grzebieni”
Teatr KTO z Krakowa, 19.08 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 80 minut.
OPIS SPEKTAKLU
Pytanie konkursowe: Jaki jest najdzielniejszy instrument na jakim zdarzyło Ci się grać lub widziałeś, że ktoś grał? Na odpowiedzi czekamy do 17 sierpnia.

„Skok w bok”
Teatr Capitol z Warszawy, 26.08 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 130 minut.
OPIS SPEKTAKLU
Pytanie konkursowe: Gdybyś mógł/mogła umówić się na randkę z kimś znanym, kto by to był i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do 24 sierpnia.

CO DO TEJ PORY MOGLIŚCIE Z NAMI ZOBACZYĆ

„Rajzentasza. Krótkie sztuki po śląsku, dwie do śmiechu, a jedna nie”
Teatr Reduta Śląska z Chorzowa, 23.07 (niedziela), godz. 18:00, scena w Chorzowskim Centrum Kultury, czas trwania: 50 minut.
OPIS SPEKTAKLU

„Sąsiedzi”
Teatr Ludowy z Krakowa, 22.07 (sobota), godz. 21:00, scena w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2, czas trwania: 120 minut.
OPIS SPEKTAKLU
Kadr ze spektaklu. Fot. organizatorów.


  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Wrocławski Teatr Komedia
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 
OFF Festival 2017 Katowice


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic