Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Ukradł żyrandole! Nagrały go kamery monitoringu! Poznajesz?

2018-02-20


Policjanci z Katowic poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna wszedł do klatki schodowej budynku mieszkalnego i wyrwał z sufitu dwa żyrandole, a następnie ukradł je i uciekł. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Publikujemy nagranie i zdjęcia z wizerunkiem sprawcy.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, prosimy o kontakt z katowickimi stróżami prawa lub z najbliższą jednostką policji.

Do zdarzenia doszło w 8 stycznia 2018 roku w godz. 17.20- 17.40 przy ulicy Rymera w Katowicach. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna wszedł do klatki schodowej bloku mieszkalnego i z sufitu wyrwał dwa metalowe żyrandole, a następnie uciekł. Wartość skradzionego mienia wynosi 800 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Publikujemy nagranie z kamer monitoringu oraz zdjęcia z wizerunkiem sprawcy. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Katowicach całodobowo pod nr tel. (32) 200 35 04, (32) 200 35 00, (32) 200 25 55 lub 112. Na informacje czekamy także pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl. Liczymy na Państwa pomoc!

Nagranie filmowe dostępne jest TUTAJ
Fot. KMPSP w Katowicach


  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, KMP Katowice, Fot. YouTube Tychy na Sygnale
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 
Ferie 2018 w Poziom 511


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic