Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Odbierz darmowy bilet na koncert
The Jean Marx Express (USA)

17 października, godz. 20:00 – Old Timers Garage, Katowice, ul. Jankego 132

W Nowym Jorku działa wiele utalentowanych zespołów..... Jednym z nich jest wybijający się The Jean Marx Express. Zespół powstał w 2010 roku z połączenia kilku innych zespołów. Tak narodził się The Jean Marx Express formacja, w której skład weszli gitarzysta i wokalista - Jean Marx Santel, basista - Aalics Bronson, oraz perkusista - Gavin Glenn. Połączenie gatunków w których dotychczas działali muzycy tj. rock, soul, funk oraz punk sprawiło, że zespół posiada swój niepowtarzalny indywidualny charakter, a ich twórczość można określić mianem Blues Ambient Rock.

Zapraszamy do zabawy, w której można zdobyć dwa DARMOWE podwójne bilety na piątkowy koncert The Jean Marx Express. By otrzymać darmowy bilet, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie zamieszczone poniżej. Zwycięzcy wchodzą na koncert za darmo na hasło "Portal Katowice".

Data: 17.10.2014 (piątek) godz. 20:00
Bilety parter: 25 zł
Bilety balkon: 35 zł

Co wcześniej mieściło się w budynku Old Timers Garage?

Odpowiedź wyślij na adres: lp.eciwotak.latrop@ysruknokOld Timers Garage to teatr i klub muzyczny mieszczący się w dawnym budynku kina Piast w katowickiej dzielnicy Piotrowice. W Old Timers Garage odbywają się koncerty, spektakle teatralne, recitale, projekcje filmowe oraz spotkania autorskie. Klub pełni również rolę mini-muzeum motoryzacji, w którym odnajdziemy zabytkowe samochody udostępnione dla zwiedzających. W rotacyjnej ekspozycji pojazdów rodem z USA liczącej ponad 30 eksponatów odnajdziemy zabytki amerykańskiej i europejskiej motoryzacji (najstarszy eksponat pochodzi z 1914 roku).


W Old Timers Garage odbywają się koncerty z kręgu poezji śpiewanej, muzyki rockowej, jazzu, bluesa i piosenki aktorskiej. W klubie panuje wystrój wzorowany na historii motoryzacji i USA.


Początkom działalności klubu przyświecał Manifest: W budynku dawnego kina Piast przy ul. Gen. Jankego 132 powstało miejsce, gdzie organizowane są koncerty, występy artystyczne, spektakle teatralne, wystawy oraz performance. Miejsce to różni się od innych tym, że chcemy z czasem wytworzyć zamkniętą społeczność odbiorców, która będzie współdecydować o tym, co się będzie działo w Old Timers Garage . W Old Timers Garage słuchamy, patrzymy, myślimy, a procesów tych nie psuje zapach kuchennego oleju. Co innego benzyna... bo tutaj zawsze można oglądać rotacyjną ekspozycję oldtimerów, czyli zabytkowych samochodów z duszą.


W Old Timers Garage króluje magia i nostalgia, tutaj można realizować marzenia, bo nie obowiązują tu zasady grawitacji show businessu. Właśnie tu dzieją się rzeczy, które gdzie indziej wydarzyć się nie mogą. Old Timers Garage jest miejscem gdzie zderza się przeszłość i teraźniejszość, młodość i dojrzałość. To miejsce dla ludzi, którym jeszcze „chce się chcieć”. Miejsce gdzie twórca może słuchać (jeśli ma ochotę), a odbiorca może współtworzyć. Rampa to nie mur, kulisy to nie „świat niedotykalny”, artysta to też człowiek, czasami ma katar, czasami ochotę na szaleństwo, a publiczność to nie szara, zorganizowana biletami magma. Wystarczy podać sobie rękę, wystarczy się uśmiechnąć. To działa.

Old Timers Garage

Gdzie jest Old Timer Garage?

Adres klubu:

  • Klub muzyczny Old Timers Garage
    Katowice-Piotrowice, ul. Gen. Jankego 132
  • godziny otwarcia: codziennie 17:00 - 24:00

Przy klubie zatrzymują się autobusy:

  • Piotrowice Osiedle – 9, 10, 11, 138, 238, 292, 297, 689, 297N, 937
Klub czynny jest przez cały tydzień od godz. 17:00 do godz. 24:00

Polecamy!


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic