Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Maxi Zoo w Katowicach – najlepszy sklep dla zwierząt, jakiego jeszcze nie było!

"Kochane przez zwierzęta"


Pragnienie, aby posiadać zwierzę, było znane już od starożytności, jako tęsknota cywilizowanego człowieka do utraconego raju – pisał słynny zoolog i behawiorysta Konrad Lorenc.

Podobna filozofia przyświeca działalności firmy Maxi Zoo, która nie tylko prowadzi sieć specjalistycznych sklepów z artykułami zwierząt, lecz także tworzy wspólną, przyjazną przestrzeń łączącą świat zwierząt i ludzi.

Pierwszy sklep Maxi Zoo w Polsce otwarto w 2012 roku. Dziś, po pięciu latach działalności, Maxi Zoo posiada już 22 nowoczesnych sklepów w całej Polsce. Najnowsza placówka Maxi Zoo otwiera się właśnie w Tauzen Park w Katowicach, przy ulicy Ułańskiej 8a.

Sklep rozpoczyna działalność już w środę 14 lutego, a w sobotę 17 lutego zaprasza przez cały dzień miłośników zwierząt wraz z pupilami na specjalne atrakcje przygotowane z okazji oficjanego, uroczystego otwarcia. W programie między innymi darmowe konsultacje z behawiorystą oraz liczne konkursy z nagrodami. W dniach 14-18.02 sklep kusi specjalną promocją -20% na wszystkie artukuły oraz do -50% na wybrane produkty. Warto sprawdzić samemu, dlaczego Maxi Zoo to sklep „kochany przez zwierzęta“.

Więcej informacji na www.maxizoo.pl oraz na Facebooku MaxiZooPolska.


Co wyróżnia sklepy Maxi Zoo?

Każdy ze sklepów Maxi Zoo jest miejscem przyjaznym zwierzętom, a właścicieli zachęca się, aby przychodzili na zakupy ze swoimi pupilami, którym sklep zapewnia darmowe przekąski. Oferta Maxi Zoo jest tak obszerna, że z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponad 6000 artykułów przeznaczonych dla miłośników zwierząt i ich pupili – nie tylko psów i kotów, lecz także ptaków oraz gryzoni. Znajdziemy tu aż jedenaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych.

Wyposażony w specjalistyczną wiedzę personel sklepów chętnie udziala fachowych porad dotyczących wyboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji każdego zwierzaka.


„Pragnienie, aby posiadać zwierzę, było znane już od starożytności, jako tęsknota cywilizowanego człowieka do utraconego raju“

— Konrad Lorenc

Austriacki zoolog i ornitolog, twórca nowoczesnej etologii, laureat Nagrody Nobla

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic