Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Magicland Festival 2016

16 lipca 2016 - Katowice, Dolina Trzech Stawów (Muchowiec)

Lato, słońce i długie wieczory sprzyjają imprezowaniu w plenerze. Jeśli nie macie jeszcze planów na 16 lipca, to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Magicland Festival - wielka klubowa zabawa na świeżym powietrzu, wesołe miasteczko, dobra muzyka i niepowtarzalna nocna sceneria w jednym!

16 lipca 2016 to data która z pewnością przejdzie do imprezowej historii Katowic! Po raz drugi, tym razem w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, w wyjątkowym, jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Górnego Śląska odbędzie się plenerowy MAGICLAND FESTIVAL!

Inspirowana największymi na świecie festiwalami muzycznymi doskonała alternatywa dla zatłoczonych i dusznych klubów, gwarantująca magiczny klimat imprezy w niepowtarzalnych miejscach, pod gołym niebem, na świeżym, letnim powietrzu. Niepowtarzalna okazja by przekonać się jak pięknie wygląda Dolina Trzech Stawów nocą z gondoli Diabelskiego Młynu!

Przejażdżki na ekstremalnych oraz wielu innych spokojniejszych atrakcjach jak: Boomerang, Extreme, EuroBungge, Rodeo. A może chcesz poczuć prędkość i adrenalinę? Koniecznie musisz przejechać się na naszym torze gokartowym - stworzonym dla nas przez S-kart. Rodzinny Park Rozrywki Energylandia zapewnia odjazdowe stanowisko Oculus Rift, gdzie będzie można wygrać darmowe bilety do Energylandii oraz przenieść się do niesamowitego świata wirtualnej rzeczywistości. Chcesz poczuć się jak w latach 90' - załóż wrotki na naszym specjalny torze wrotkarskim stworzonym przez Wrotka Katowice! Masz stalowe nerwy, celne oko i zimną krew? Ciekawe co upolujesz w Wielkiej Loterii!. A może myślisz, że jesteś głośny i potrafisz się potężnie wydrzeć? Zmierz się z konkurentami w Kabinie Wrzasku! A może uda Ci się rozwiązać zagadkę i uciec z zamkniętego pokoj - wypróbuj się w Escape Room! Nie zabraknie też takich zabaw jak: Bokser, Cybergaj, Kopacz oraz stanowisko City Fit, gdzie będziecie mogli sprawdzić się też fizycznie!

Magicland Festival Katowice

KONKURS! Mamy dla Was 4 wejściówki na Magicland Festival każda o wartości 26 zł (bez atrakcji). By wygrać należy odpowiedzieć na proste pytanie:


Jaki jest Twój sposób na udaną imprezę?

Prawidlowe odpowiedzi z nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@ysruknok mailem o temacie "Konkurs Magicland Festival". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 15 lipca 2016 do godz. 12:00. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo. Wejściówki będą do odebrania w dniu imprezy w kasie oznaczonej "KONKURS". Impreza i konkurs są przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.Na MAGICLAND FESTIVAL spodziewajcie się:

Muzycznie - polscy DJ grający na światowym poziomie! Instrumentaliści znani z najlepszych klubów i eventów w Polsce i za granicą!

Tanecznie - Najlepiej wyselekcjonowana muzyka. Oprawa wizualna realizowana przez profesjonalne oświetlenie sceniczne!

Artystycznie - balony giganty, pałki LED, pałki światła chemicznego, animatorzy i wiele innych atrakcji oraz niespodzianek!

Atrakcyjnie - specjalnie na Wasze zeszłoroczne życzenie, ściągamy atrakcje jakich Śląsk jeszcze nie widział!

Organizatorzy Magicland Festival


Gdzie, kiedy i za ile?

Miejsce i czas:

  • Magicland Festival
    Katowice, Dolina Trzech Stawów
    (zbieg ul. Trzech Stawów i Francuskiej)
  • www.magiclandfestival.pl
  • Impreza rozpocznie się o 18.00. Do dyspozycji gości będą parkingi, jednak lepiej przyjechać autobusem.

Ceny biletów:

  • Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zakupić bilety, które kosztują w tej chwili jedynie 21 zł na festiwal i 39,99 zł na festiwal oraz dodatkowe atrakcje. Wyposażyć się w nie można zarówno za pośrednictwem elektronicznego systemu sprzedaży biletów, dostępnego na stronie Ticketpro oraz w Empikach.
  • Tu kupisz bilety
Magicland Festival powstał w wyniku połączenia doświadczenia,
pasji i radości z tworzenia!

— Twórcy Magicland Festival


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic