Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Królewna Śnieżka - ON ICE

16 grudnia 2014, godz. 18:00 – Katowice, Hala Spodek
Dzieci, które nie ukończyły 2 roku życia mogą wejść bezpłatnie na widowisko!

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń. Cudowne lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku przedstawienie Królewna Śnieżka ON ICE będzie można zobaczyć m.in. w Katowicach!

Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Widowisko przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakl ten zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

Do wygrania są dwa podwójne bilety! Odpowiedz na poniższe pytanie:

Skąd wzięło się imię tytułowej Śnieżki?

Odpowiedź wraz ze swoim nazwiskiem wyślij na adres: lp.eciwotak.latrop@ajckader - zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Status i wyniki konkursu sprawdzisz na stronie Wyniki konkursów.


Nie bardzo wiedziałam, czego właściwie mam się spodziewać, ale to co zobaczyłam przerosło moje najśmiejsze oczekiwania. Przedstawienie pod każdym względem zrealizowane było w najwyższych standardach.

— Andrea Hopkins

Daily Info

Pewnego mroźnego dnia na świat przychodzi piękna królewna o cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban. Delikatna uroda Królewny Śnieżki wzbudza zachwyt wszystkich mieszkańców zamku, oprócz zazdrosnej macochy, która kilkakrotnie próbuje się jej pozbyć. Śnieżka ucieka więc z zamku i przypadkiem trafia do przyjaznej chatki siedmiu pracowitych drwali. Niedługo potem okrutnej macosze udaje się otruć piękną królewnę. W momencie kiedy wydaje się, że dla Śnieżki nie ma już nadziei, na ratunek przychodzi tajemniczy książę i przebudza królewnę ze snu. Bajka pokazuje, że dobro i szczerość zawsze zwyciężają, a przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka

Materiał organizatorów

Gdzie, kiedy i za ile?

Miejsce i czas:

  • Hala Widowiskowo-Sportowa "Spodek"
    Katowice, Al. Korfantego 35
  • 16 grudnia 2014 roku
    Początek koncertu: godz. 18:00
  • organizator: Makroconcert

Ceny biletów:

  • 120 zł, 90 zł, 60 zł oraz 50 zł
  • Wstęp jest bezpłatny dla dzieci do drugiego roku życia – podczas przedstawienia muszą siedzieć one na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci ponieżej drugiego roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.
  • Tu kupisz bilety
Makroconcert Polska zajmuje się organizacją masowych imprez rozrywkowych o różnorodnym charakterze – począwszy od koncertów światowej sławy wykonawców polskich i zagranicznych, poprzez produkcje teatralne i musicale, aż do klasycznych form baletowych.

Makroconcert Polska


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic