Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

KFC z dostawą do domu już w Katowicach!

Usługa KFC Dostawa - już teraz w Katowicach

Sieć restauracji KFC poszerzyła zasięg usługi dostawy do domu o kolejne miasta. Do ich grona dołączyły Katowice. Odtąd katowickie lokale KFC oferuja mieszkańcom usługę KFC Dostawa, co więcej z udoskonalonym mechanizmem zamawiania.

Nowe rozwiązania w systemie składania zamówień umożliwiają korzystanie z nowej platformy internetowej kfcdostawa.pl lub jednego ogólnego numer telefonu: 801 46 46 46. KFC Dostawa dostępna jest w obszarach zasięgu poszczególnych restauracji w Katowicach.

Poznaj dostawę KFC razem z Portal.Katowice.pl!

Rozdajemy kody rabatowe KFC Dostawa!

Śledź nasze wpisy na Facebooku.Każdego dnia kilkanaście milionów klientów zamawia nasze specjały w ponad 100 krajach na całym świecie. W dużej mierze jesteśmy znani dzięki unikalnej recepturze na kurczaka KFC, którą wynalazł Colonel Harland Sanders ponad pół wieku temu. Stworzona na bazie mieszanki 11 ziół i przypraw panierka, którą obtaczamy wyselekcjonowane kawałki kurczaka, stanowi naszą tajemnicę.


To właśnie pasja gotowania doprowadziła Harlanda Sandersa do niezwykłego odkrycia. W 1940, po 10-ciu latach poszukiwań i kulinarnych eksperymentów, stworzył wyjątkową KOMBINACJĘ 11 ZIÓŁ I PRZYPRAW. Dzięki niej smak kurczaków Colonela Sandersa stał się sławny, najpierw wśród podróżnych odwiedzających jego restaurację, a później na całym świecie.


Pomysł był prosty. Jeżdżąc od miasta do miasta, Harland Sanders znajdował lokalną restaurację cieszącą się największym uznaniem i oferował swój wyjątkowy sposób przyrządzania kurczaka w zamian za udział w zyskach. W ten sposób w 1952 roku powstała pierwsza restauracja KFC na zasadzie franczyzny.


Dziś na świecie działa ponad 16.000 restauracji KFC w 109 krajach. We wszystkich restauracjach kierujemy się zasadami przyrządzania kurczaka stworzonymi 70 lat temu przez Colonela Sandersa. Po pierwsze: ŚWIEŻE KURCZAKI dostarczane do restauracji kilka razy w tygodniu.


Dobre składniki to podstawa dobrego smaku, dlatego nasze restauracje współpracują wyłącznie z najlepszymi lokalnymi dostawcami. Po drugie: nasze kurczaki są panierowane ręcznie przez kucharzy w naszej restauracyjnej kuchni, tuż przed podaniem.

Z materiałów KFC

Gdzie, kiedy i za ile?

Gdzie zamówić:

Cennik:

  • przy odbiorze dostawy do domu można płacić kartą. Minimalna wartość zamówienia 20 zł
  • z uwagi na bezpieczeństwo, każdy kierowca ma przy sobie 10 zł
  • oferta oraz ceny KFC Dostawa różnią się od oferty KFC w lokalu
  • cennik KFC Dostawa
Od lokalnej knajpy do 16 000 restauracji na całym świecie.

— KFC

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic