Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Nowy rok, nowa Ty!

Isabel Medical Day Spa, Katowice, ul. Klimczoka 6 (Załęże)

Zimowe dni są dobrym momentem na metamorfozy. Wszystko to, co zrobisz dla siebie i dla swojego ciała już teraz, będziesz mogła prezentować z dumą na wiosnę. Kiedy wszyscy dopiero zaczną myśleć o tym, że lada moment nadejdzie pora na pokazanie nieco więcej ciała, Ty już będziesz gotowa na powitanie słonecznych dni.

Twarz jest naszą wizytówką. Blizny po trądziku, zmarszczki, przebarwienia, czy powiększone pory można zlikwidować dzięki właściwie dobranym zabiegom.

Oczywiście najlepiej zrobić to w dobrym salonie kosmetycznym i pod okiem doświadczonego specjalisty. Ludzkie ciało przez całe życie przechodzi wielokrotne zmiany. Kobiety wiedzą o tym doskonale. Wahania wagi, ciąże, kolejne urodziny. Na upływ czasu nie mamy wpływu, ale można nieco zwolnić bieg tego zegara. Co wybierzesz? Zmarszczki i rozstępy czy gładką i odmłodzoną skórę?

Odpowiedź może być tylko jedna!

W RĘKACH SPECJALISTY

Isabel Medical Day Spa to salon kosmetyczny, który kompleksowo zadba o Twoją twarz i ciało. Jest specjalistą w zakresie usuwania rozstępów i blizn zanikowych. Bazując na posiadanym doświadczeniu, poleca swoim Klientom zabieg Radiofrekwencji Frakcyjnej (w skrócie RF mikroigłowa), który polega na równoczesnym zastosowaniu mikro nakłuć wraz z podgrzewaniem skóry za pomocą fal radiowych.


Na Górnym Śląsku jest to jeden z pierwszych salonów, a obecnie jeden z nielicznych, które stosują metodę Radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej. Zabieg ten cieszy się tak dużym uznaniem, że ściąga do katowickiego salonu Isabel Medical Day Spa chętnych z całej Polski.WSKAZANIA – ZAKRES ZABIEGÓW

- Zmarszczki i drobne linie (również w trudno dostępnych miejscach: warga górna, pod oczami)
- Powierzchowne blizny
- Powiększone pory
- Rozstępy (również wieloletnie)
- Zwiotczała skóra brzucha (utrata wagi, nadmiar skóry po ciąży)
- Leczenie nadpotliwości


Czas jaki należy przeznaczyć na wykonanie RF jest stosunkowo niedługi w porównaniu ze spektakularnymi efektami jakie można dzięki niemu uzyskać. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny i porównywany z laserem frakcyjnym. Jego przewaga polega jednak na tym, że nie występują w zasadzie efekty uboczne (w tym strupki czy wybroczyny). Niemal cała uwalniana przy zabiegu energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając jedynie na kolagen i elastynę.


Isabel Medical Day Spa   Isabel Medical Day Spa

Zastosowanie urządzenia do RF daje naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry widoczny już po pierwszym zabiegu, który można bezpiecznie wykonać niezależnie od pory roku i karnacji. RF może być wykonywana w przypadku atrofii skórnych lub głębokich zmarszczek, dając fenomenalne efekty. Tuż po zabiegu, może wystąpić zaczerwienienie, które znika w przeciągu zaledwie 1-2 dni.


Ewentualne mikro nakłucia, które również mogą się pojawić (bardzo rzadko), pozostają widoczne jedynie przez kilka lub kilkanaście godzin. Dla sceptycznie nastawionych osób, warto podkreślić, że grubość igieł, 0,3 mm, nie powoduje widocznych ani trwałych śladów na skórze. Zatem jest to zabieg, który można wykonać w zasadzie w dowolnym momencie roku.EFEKTY RADIOFREKFENCJI FRAKCYJNEJ

- Ujędrnienie skóry
- Uelastycznienie skóry
- Przyrost kolagenu
- Odmłodzenie
- Wygładzenie
- Przywrócenie kolorytu i blasku
- Rozjaśnienie
- Wyrównanie atrofii i blizn powierzchownych
- Wygładzenie zmarszczek i drobnych linii
- NawilżeniePO PIERWSZE, JAKOŚĆ

Isabel SPA w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów, oraz najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, korzysta z nowoczesnych urządzeń medycznych i kosmetycznych. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Laserowa depilacja owłosienia - medycznym laserem diodowym, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki urządzeniami do kriolipolizy i endermologii. Salon oferuje również podstawowe zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, takie jak manicure, pedicure, zagęszczanie i wydłużanie rzęs.


Więcej informacji i szczegóły znajdziesz TUTAJ.


Z materiałów IMDS

Zobacz prezentację salonu Isabel Medical Day Spa:Gdzie, kiedy i za ile?

Adres:

  • Isabel Medical Day Spa
    Katowice, ul. Klimczoka 6
    (area business)
  • isabeldayspa@gmail.com

Godziny otwarcia i ceny:

  • poniedziałek-piątek:   10.00 – 19:00
    sobota:                           10.00 – 14:00
  • cennik zabiegów
"Kosmetologia jest dla nas pasją, dlatego zawsze będziemy rozwijać swoje umiejętności i tworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów, czerpiąc inspiracje od najlepszych i współpracując z najlepszymi."

— Isabel Medical Day Spa

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic