Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Wtorkowe kręgle w Gravitacji!

Katowice, ul. Gliwicka 44 (Załęże)

Jak mówią Wielcy tego świata Gravitacja jest spoiwem Wszechświata. Jest siłą powszechną, obecną w dowolnym zakątku kosmosu.

Oczywiście nie będziemy tych stwierdzeń analizować z punktu widzenia fizyki, lecz w skrócie, przedstawimy Wam - Nasz punkt widzenia.

Gravitacja to wyjątkowe miejsce na katowickiej mapie rozrywki, to miejsce, w którym atrakcje, pozytywne wibracje i aktywny relaks przyciągają silniej niż... grawitacja.

Bowling i bilard jest doskonałą formą rekreacji i zabawy. Daje wiele radości oraz łączy zasady zdrowego współzawodnictwa z rozrywką.

Centrum Rozrywki Gravitacja ma dla Was absolutnie rewolucyjny Imprezowy Rozkład Jazdy - stylizacja lat 70' i 80', urokliwe lub ostrzejsze koncerty na żywo oraz brzmienia muzyki komercyjnej i klubowej.

Wejdź na orbitę przyjemności Gravitacji! Poczuj jak przyciągamy!

KONKURS! Zapraszamy do cotygodniowej zabawy z Gravitacją! Wygraj jeden z trzech voucherów na całą godzine gry w kręgle lub bilard w najbliższy wtorek. Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie:

Jak będzie wyglądała Twoja zabawa w Gravitacji?

Odpowiedź z nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@ysruknok mailem o temacie "Konkurs Gravitacja". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do poniedziałku. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo.Bowling

Najpopularniejsza odmiana gry w kręgle, gdzie występuje dziesięć kręgli ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej liczbie rzutów. Aby strącić je wszystkie w pierwszym rzucie należy uderzyć kulą między pierwszy a trzeci kręgiel – w przypadku graczy praworęcznych. Między pierwszy a drugi kręgiel dla osób leworęcznych. Gra składa się z dziesięciu rund dla każdego gracza. Na początku każdej rundy kręgle są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie kręgle, bądź skończą mu się rzuty.


Bilard

Gra rozgrywana na pokrytym suknem stole, która polega na uderzaniu bil, czyli kul wykonanych z odpowiedniego materiału i o określonych parametrach, za pomocą kija. Istnieje wiele gier bilardowych, których zasady różnią się rozmiarami stołu, liczbą używanych bil, ich oznaczeniami (np. kolorami) itp. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonując ruchy do popełnienia pierwszego błędu. Najczęściej gra polega na wbijaniu bil do otworów w stole.

Wikipedia

Gdzie, kiedy i za ile?

Adres klubu:

  • Centrum Rozrywki GRAVITACJA
    Katowice, ul. Gliwicka 44
    rezerwacja: tel. 32 359 59 81
    info@gravitacja.pl

Godziny otwarcia i ceny:

Okazji do świętowania jest wiele – urodziny, imieniny, narodziny potomka, awans, rozwód… Zawsze pragniemy, aby ten wieczór był wyjątkowy!

— Gravitacja


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic