Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Gorączka Andrzejkowej Nocy 2014
- koncert Perfect i Neo-Nówka

29 listopada 2014, godz. 20:00 - Katowice, Hala Spodek

Zapraszamy na nowatorską formułę imprezy – połączenie czołówki polskiego kabaretu z jednym z najlepszych polskich zespołów pop-rockowych. Cztery godziny wyśmienitej zabawy na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Podczas drugiej edycji wydarzenia Gorączka Andrzejkowej Nocy na scenie katowickiego spodka wystąpią dla Państwa:

- Kabaret Neo-Nówka
- Zespół Perfect

Odpowiedz na pytanie:

Pod jaką nazwą przez pierwsze miesiące funkcjonował kabaret Neo-nówka?

Odpowiedź wraz ze swoim nazwiskiem wyślij na adres: lp.eciwotak.latrop@ajckader - zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Status i wyniki konkursu sprawdzisz na stronie Wyniki konkursów.

ZESPÓŁ PERFECT - legenda polskiej sceny rockowej. Od 34 lat na scenie. Kto nie zna takich przebojów jak "Nie płacz Ewka", "Niewiele Ci mogę dać" czy "Chcemy być sobą" które stało się hymnem pokolenia walczącego ze starym systemem. Te piosenki i wiele więcej, w tym utwory z najnowszej płyty DaDaDam - zabrzmią na koncercie Perfectu...."Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" - to tytuł najnowszego program przedstawiany przez KABARET NEO-NÓWKA. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno.


W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur.


Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: "Tego jeszcze nie grali". To po prostu trzeba zobaczyć.

Materiał organizatorów

Gdzie, kiedy i za ile?

Miejsce i czas:

  • Hala Widowiskowo-Sportowa "Spodek"
    Katowice, Al. Korfantego 35
  • 29 listopada 2014 roku
    Początek koncertu: godz. 20:00
  • organizator: LUX JERZY GRAZDA

Ceny biletów:

Dla mnie to jest muzyka bardzo taneczna. Zbyszek, jako kompozytor tych numerów, doskonale określał rytm. "Lokomotywa" do dzis podrywa ludziom tyłki, nawet tym, co maja po 60 lat.

— Grzegorz Markowski

Wokalista zespołu Perfect

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic