Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Energylandia - w pół godziny do zabawy!

Zator, Aleja 3 Maja 2 (woj. małopolskie)

Park Rozrywki ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Górnego Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Pragniemy już na wstępie wyjaśnić, że Energylandia nie jest kolejnym lunaparkiem, czy czymś na kształt wesołego miasteczka oferującego klientom parę prostych urządzeń, głównie dla dzieci. Nic podobnego! Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Nasz Park jest miejscem, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się około 60 urządzeń i atrakcji, różnego rodzaju - poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając z 60 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Energylandia - Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze


Energylandia to również... festiwale!

Poznaj atrakcje Energylandii!

Dla najmłodszych „Bajkolandia” dzięki której można się przenieść do krainy najwspanialszych bajek korzystając między innymi z klasycznej, pięknej wiedeńskiej karuzeli „Sissi”, mini spływu wodnego „Wyspa skarbów” czy kolejek „Jeep Safari” lub „Kraina krasnali”.

Familijna w której całe rodziny spędzają niezapomniane chwile na największych w Polsce Roller Coasterach (Energuś oraz Dragon), ale także sprawiających wiele radości atrakcjach wodnych, na przykład płynąc łódkami i biorąc udział w bitwie wodnej.

Ekstremalna będąca prawdziwym rajem dla wszystkich entuzjastów wysokiej adrenaliny! Nasze instalacje w tej strefie takie jak Roller Coaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji! Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztec Swing”. Podkreślamy, że przedstawione powyżej propozycje atrakcji Energylandii to tylko namiastka tego co można spotkać u Nas na miejscu. Warto dodać, że wszystkie urządzenia są zupełnie nowe i posiadają stosowne atesty dzięki czemu wyróżniają się najwyższymi standardami i normami bezpieczeństwa. Nadmieniamy także, że jako posiadacze certyfikatu ISO 9001 świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. Goście, którzy poczują zmęczenie znajdą w Naszym Parku także miejsce na odpoczynek i regeneracje sił. Do dyspozycji oddajemy 12 punktów gastronomicznych. Każdy z nich charakteryzuje się inną kuchnią oraz przysmakami. Nasi goście mogą skosztować pysznej ryby w „Tawernie”, pizzy w „Don Energio” czy frytek na mnóstwo sposobów. Amatorzy Fast-foodów znajdą u nas posiłki z „Azteka Kebab” czy dań z „Ociekających Kurczaków”.

Jednak największym punktem gastronomicznym jest restauracja „Scandinavia” położona w centralnej części Parku nieopodal „Bajkolandii”. Można w niej zjeść zarówno pyszne zupy, dania obiadowe, ale także desery! Amatorzy słodkości koniecznie powinni odwiedzić naszą naleśnikarnię czy cukiernie gdzie można zjeść rozpływające się w ustach gofry, lody i czekoladę.

Energylandia


Gdzie, kiedy i za ile?

Miejsce i czas:

 • ENERGYLANDIA
  Rodzinny Park Rozrywki

  Zator, Aleja 3 Maja 2
  (woj. małopolskie)
  tel. +48 33 486 15 00
  tel. +48 724 222 000
  e-mail: biuro@energylandia.pl
 • Godziny otwarcia Parku

Ceny biletów:

 • CAŁODNIOWE:
  do 3 lat 1 zł, do 140 cm wzrostu 59 zł, dorośli 109 zł
 • CAŁOROCZNE:
  dzieci do 140 cm wzrostu 179 zł, dorośli 329 zł
 • ZNIŻKOWE:
  urodzinowe do 18 lat 1 zł, niepełnosprawni 39/59 zł, w ciąży/seniorzy 59 zł, młoda para 2 zł
 • GRUPOWE OD 15 OSÓB:
  dzieci do 140 cm wzrostu 49 zł, dorośli 99 zł
 • Tu kupisz bilety
ENERGYLANDIA to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Znajdujemy się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Nasi goście spędzają u Nas całe dnie korzystając z blisko 60 atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni.

— Energylandia


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic