Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

City Fit - całodobowy klub fitness w sercu miasta!

Katowice, ul. Rynek 12 (Śródmieście)

Palmy, leżaki, plac zabaw, a teraz... tłumy sportowców całą dobę. Może właśnie to jest dobry, sportowy pomysł na nowy rynek Katowic! W budynku "Zenit" powstał City Fit - wielki, dwupiętrowy, supernowoczesny klub fitness, który jest czynny 24 godziny na dobę!

Katowicki klub City Fit należy do ogólnopolskiej sieci innowacyjnych klubów fitness. Poza katowicami City Fit ma swoje kluby również w Bielsku-Białej, Wałbrzychu, Lublinie, Rzeszowie, Gdańsku i Warszawie. Klub jest nowoczesny, przestronny i bardzo dobrze wyposażony, z udogodnieniami takimi jak fontanny ze źródlaną wodą czy wejście na odcisk palca (nie trzeba pamiętać o karnecie). Klub kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

City Fit oferuje swoim klientom sprzęt nowej generacji, bardzo dużą przestrzeń do ćwiczeń, w tym m.in. strefy do treningu siłowego, aerobowego, funkcjonalnego, kącik do stretchingu i wyciszenia po treningu. Wyróżnikiem CityFit jest również przyjazna atmosfera. Trenerzy dbają o to, aby wszyscy czuli się w klubie komfortowo - zarówno ci zaawansowani, jak i początkujący.

Można ćwiczyć samodzielnie, pod okiem trenerów lub dołączyć do większej grupy. Zajęcia grupowe nie wykluczają treningu indywidualnego - można korzystać z porad wykwalifikowanych trenerów i ćwicz indywidualnie, a dodatkowo korzystać z bogatej oferty zajęć grupowych. Uczestnictwo w nich odbywa się w ramach wykupionego karnetu.


City Fit Katowice

KONKURS! Poznaj City Fit, a na pewno zostniesz w Klubie dłużej! Do wygrania mamy jeden miesięczny karnet do City Fit każdego miesiąca! By go otrzymać wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać miesięczny karnet do City Fit?

Odpowiedź z nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@ysruknok mailem o temacie "Konkurs City Fit". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 25-go dnia każdego miesiąca. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo.Brak długoterminowych umów

Po prostu nie wymagamy! Twoje jedyne zobowiązanie to opłacenie miesięcznego członkostwa, tak długo jak chcesz być naszym członkiem. Możesz zrezygnować w dowolnej chwili. Dajemy Ci pełną swobodę.


Brak dodatkowych opłat

Płacisz raz - korzystasz ile chcesz w czasie ważności Twojego karnetu! Nie pobieramy dodatkowych opłat za korzystanie z urządzeń, pomoc obsługi Klubu czy zajęcia grupowe. U nas wiesz za co płacisz! Ciesz się sprzętami z najwyższej półki w najniższej cenie!


Gwarancja ceny

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Klubu, gwarantujemy, że nigdy nie podniesiemy ceny Twojego członkostwa tak długo, jak długo zostaniesz z nami.


Zamrażanie członkostwa

Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz ćwiczyć, przysługuje Ci możliwość zamrożenia członkostwa. Poprzez zamrożenie pozostajesz Klientem i unikasz ewentualnego wnoszenia opłaty wpisowej, a także zachowujesz dożywotnią gwarancję ceny.


Ochrona danych osobowych

Twoje dane są nam potrzebne ze względów formalnych dotyczących płatności, fakturowania oraz bezpieczeństwa członków Klubu. Jednocześnie nasz Klub spełnia wszystkie wymogi GIODO, co gwarantuje bezpieczeństwo tych danych.


Jak dołączyć

Cały proces rejestracji odbywa się przez naszą stronę internetową lub w kiosku znajdującym się przed wejściem do Klubu! Bez wertowania umowy (których w City Fit nie ma) czy podpisywania dokumentów w recepcji (której w City Fit także nie ma).

Oferta City Fit

Gdzie, kiedy i za ile?

Adres klubu:

  • City Fit
    Katowice, ul. Rynek 12
  • tel. 22 584 57 44
  • j.skorzak@cityfit.pl
  • www.cityfit.pl/katowice
  • przystanek tramwajowy Katowice Rynek:
    T0, T6, T7, T11, T13, T14, T15, T16, T19, T20, T23, T33, T36, T41, T42, T43

Godziny otwarcia i ceny:

Dołącz do najbardziej innowacyjnej sieci fitness.
Osiągaj cele w przyjaznej atmosferze.

— City Fit


 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic