Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Katowicka klinika przeprowadza jedyne w Polsce badanie na wolne rodniki

ZA DARMO


Czujecie się zmęczeni, często boli Was głowa, kręgosłup lub Wasze jelita dają o sobie znać? Nie możecie poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Może to nic poważnego, ale teraz macie okazję sprawdzić to bezpłatnie!

W Katowicach można się za darmo przebadać na wolne rodniki. Są one źródłem wielu problemów zdrowotnych zwłaszcza u kobiet. Powodują szybsze starzenie się i problemy z utrzymaniem wagi. Wiele osób nawet nie wie o ich istnieniu. 

Katowicka klinika przeprowadza jedyne w Polsce badanie na wolne rodniki z moczu! W trakcie wizyty u specjalisty otrzymasz: wynik badania, omówienie wyniku, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację.

Badania są bezpłatne, dostępne dla kobiet i mężczyzn, a jedna wizyta trwa około 20 minut.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 32 441 70 95 oraz na stronie www.katport.specjalnyrabat.pl


CZYM SĄ WOLNE RODNIKI

Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?


Przyczyną może być nadmiar wolnych rodników, które mogą prowadzić do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów a przede wszystkim nowotworów i w konsekwencji nawet do śmierci.


Wykonaj jedyne w Polsce badanie na obecność wolnych rodników z moczu i wyprzedź raka! Na wizycie zostanie przeprowadzony test na wolne rodniki z moczu jak również sprawdzimy przy pomocy specjalnej wagi diagnostycznej m.in. tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.


Zadzwoń i umów się na wizytę – konieczna jest rezerwacja miejsc! 32 441 70 95


Zadzwoń i umów się na wizytę

Miejsce badania:

  • Adres:
    Przychodnia, ul. Przemysłowa 3
    (przy C.H. BELG - Śródmieście)
  • Gabinet czynny:
    PON-PT 8:00-20:00
    SOB 10:00-14:00

Rezerwacja miejsc:

"Jedno darmowe badanie, a w konsekwencji może uchronić nas przed dużymi problemami zdrowotnymi, które mogą zakończyć się nawet śmiercią."

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic