Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Sposób na dobrą zabawę i wymarzoną sylwetkę!

2022-03-24

Uwielbiasz aktywność fizyczną? Dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z zajęciami fitness? Marzysz o zgrabnej sylwetce i utracie zbędnych kilogramów? Niezależnie od motywacji, która Tobą kieruje, zdecydowanie warto wybrać się na zajęcia grupowe. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoją sylwetkę, ale także o zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak wybrać zajęcia fitness, które pomogą Ci osiągnąć sylwetkowe cele i będą źródłem dobrej zabawy? Sprawdź!

Dlaczego warto korzystać z zajęć fitness?

Nie da się zaprzeczyć, że podejmowanie aktywności fizycznej niesie ze sobą same korzyści dla zdrowia. Jednak osoby początkujące powinny zadbać o to, aby zajęcia były dopasowane do stopnia zaawansowania, umiejętności i możliwości. Jeśli zależy Ci na szerokiej ofercie zajęć, koniecznie sprawdź zajęcia fitness Katowice! Z pewnością wybierzesz aktywność, która będzie dopasowana do Twojego celu treningowego. To także świetna okazja, aby poznać nowe osoby podzielające Twoją pasję. Być może uda Ci się stworzyć przyjaźń na całe życie. Zajęcia w grupie pomogą Ci się także odstresować i odpocząć od codziennych obowiązków. Takie chwile są potrzebne każdemu!

Wyrzeźbiona sylwetka

Zastanawiasz się pewnie, jakie zajęcia wybrać? Jeśli chcesz popracować nad mięśniami całego ciała, możesz skorzystać z zajęć Body Shape, ABT lub TBC. Zajęcia ABT skupiają się głównie na dolnych partiach ciała, więc jeżeli zależy Ci na redukcji cellulitu, poprawie jakości skóry i kształtnych pośladkach to będzie świetny wybór. Z kolei zajęcia TBC lub Body Shape aktywują do pracy całe ciało i pomogą Ci zgubić zbędne kilogramy.

Świetna zabawa

Jeśli masz ochotę na świetną zabawę, chcesz spalić trochę kalorii i poprawić samopoczucie, koniecznie wybierz zajęcia na Trampolinach lub Zumbę. Aktywność fizyczna wykonywana do rytmicznej muzyki sprawi, że będziesz się świetnie bawić i całkowicie przestaniesz myśleć o otaczającym świecie i obowiązkach. To będzie niesamowita chwila relaksu i odprężenia połączona z treningiem cardio!

Zacznij zmiany od małego kroku w Calypso:

Relaks i odprężenie

Jakie zajęcia wybrać, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Możesz zacząć od spokojnych ćwiczeń, które bardzo dobrze wpłyną na całe Twoje ciało i pomogą je stopniowo aktywować. Skorzystaj z ze Stretchingu, Jogi lub zajęć Zdrowy Kręgosłup.

Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem treningów upewnić się, że nie masz przeciwwskazań zdrowotnych. Jeśli masz wątpliwości, warto skonsultować się z lekarzem. Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie to najlepszy sposób na dobre samopoczucie i zdrowie. To także jedyna droga do osiągnięcia swoich celów sylwetkowych i spełnienia marzeń!

Zajęcia fitness to świetny rodzaj aktywności fizycznej dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało, zdrowie i sprawność. Jeśli masz ochotę na dobrą zabawę, aktywność fizyczną, która poprawia nastrój i pozwala na poznanie nowych osób, które mają podobne cele do Twoich – zajęcia fitness będą idealnym wyborem. To będzie zastrzyk pozytywnej energii!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Adriana Koczoń, Fot. YouTube Calypso Fitness Club
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic