Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Poprowadź swój sklep Żabka w Katowicach

2022-02-23

Żabka oferuje współpracującym z nią przedsiębiorcom szeroki zakres wsparcia technologicznego, edukacyjnego czy finansowego. Dodatkowo każdy nowy franczyzobiorca objęty jest indywidualnym szkoleniem teoretycznym i praktycznym. To wszystko znacząco zmniejsza ryzyko otwarcia własnego biznesu, dlatego w całej Polsce sklepy z uśmiechniętym logo prowadzi już ponad 6600 franczyzobiorców, wpierając lokalny rynek pracy.

Nowo przystępującym do sieci Żabka gwarantuje wyposażoną i zatowarowaną placówkę oraz atrakcyjny gwarantowany przychód.

Sklepy Żabka działają w całym kraju, dając klientom dostęp do bogatego asortymentu produktowego i szerokiego pakietu usług. Placówki prowadzone są przez lokalnych przedsiębiorców, którzy współpracują z siecią na zasadzie franczyzy. Każdy nowy franczyzobiorca otrzymuje od sieci gotowy do prowadzenia sklep w dobranej, dostosowanej i wynajętej przez nią lokalizacji. Nie musi również martwić się o zatowarowanie swojej placówki.

Ponadto Żabka zapewnia bezpieczeństwo działającym z nią przedsiębiorcom w postaci “Polisy na biznes”, która chroni ich przed ewentualnymi stratami finansowymi w momencie zakończenia współpracy. To wszystko przy wkładzie własnym wynoszącym jedynie około 5 tys. zł., które przeznaczone jest na zakup kas fiskalnych i koncesji, która refundowana jest po 3 miesiącach od startu biznesu.

Jak wygląda proces otwarcia sklepu Żabka:

Z początkiem bieżącego roku Żabka wprowadziła zmiany w systemie rozliczeń z franczyzobiorcami. Opiera się on na trzech filarach: bezpieczeństwo, motywacja oraz partnerstwo, co czyni go bardziej dostępnym i przejrzystym, a franczyzobiorcy otrzymują czytelną informację o możliwości generowania dodatkowego przychodu. Obecny system gwarantuje przychód każdemu, nie tylko nowym przedsiębiorcom, jak było to wcześniej.

Według danych obejmujących okres od stycznia do listopada 2021, aż 83% partnerów biznesowych osiągnęło miesięczny przychód w wysokości 18 tys. zł lub więcej.

Każda osoba zainteresowana rozpoczęciem współpracy z siecią musi przejść proces rekrutacji i szkoleń. Dzieje się to niezależnie od tego, czy posiada profilowane wykształcenie, ma doświadczenie w handlu albo działała jako przedsiębiorca. Zarówno rekrutacja jak i szkolenia są ważnym etapem w bliższym poznawaniu się między siecią a franczyzobiorcami, a także budowania wiedzy nt. Żabki przez przyszłych franczyzobiorców czy zdobywania lub poszerzenia przez nich kompetencji w zakresie handlu i prowadzenia własnego sklepu.

Bliższe informacje nt. franczyzy z siecią Żabka oraz współpracy i procesu rekrutacji można znaleźć na www.zabka.pl/franczyza oraz u Partnera ds. Rozwoju Franczyzy pod numerem tel. 516 823 783.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Sieć sklepów Żabka Polska
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic