Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Nowy salon i serwis SsangYong w Katowicach

2022-02-16

Nowy autoryzowany salon i serwis SsangYong w Katowicach przy ul. Bogucickiej 7 to miejsce, w którym osoby zainteresowane samochodami koreańskiej marki mogą z bliska zapoznać się z gamą oferowanych modeli. 

Segment SUV-ów cieszy się nieustającą popularnością, tego rodzaju nadwozie możemy dziś znaleźć w ofercie prawie każdego producenta samochodów. Wśród wielu modeli do wyboru na szczególną uwagę zasługują auta koreańskiej marki SsangYong, która stanowi ciekawą alternatywę na europejskim rynku.

Historia marki SsangYong

SsangYong to najstarszy koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów. Auta zaprojektowano z myślą o pokonywaniu trudnych warunków drogowych Półwyspu Koreańskiego, gdzie ponad 77% terenu stanowią góry. SsangYong posiada blisko 70 lat doświadczenia w konstrukcji samochodów, a wszystko zaczęło się od produkcji pojazdów użytkowych dla armii amerykańskiej. Dzięki doświadczeniu w budowaniu pojazdów terenowych z napędem 4 × 4, dzisiejsze modele marki mogą pochwalić się doskonałymi właściwościami jazdy w terenie.

SsangYong — więcej niż myślisz

W najnowszych modelach marki spod dwóch smoków postawiono na bezpieczeństwo — 5 gwiazdek w teście zderzeniowym EURONCAP 2019 dla modelu Korando — jakość i wysoki poziom wyposażenia seryjnego. Wiele systemów takich jak Android Auto/Apple Carplay, system bezkluczykowy, klimatyzacja dwustrefowa, ponad 10-calowy wyświetlacz LCD HD czy aktywny tempomat, w wybranych wersjach wyposażenia jest dostępnych już w standardzie.

Koreański producent łączy nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami — modele Musso i Rexton budowane są na klasycznej ramie oraz posiadają napęd na cztery koła i reduktor. W jednostkach napędowych mamy do wyboru nowe, dynamiczne silniki zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne, objęte 5-letnią gwarancją producenta. Wkrótce swoją premierę będą miały także w pełni elektryczne modele. 

SsangYong w Polsce

Marka SsangYong obecna jest na polskim rynku już od wielu lat, ale to rok 2021 był szczególnie istotny dla jej rozwoju. Stało się tak za sprawą nowej spółki importerskiej — SsangYong Auto Polska, odpowiedzialnej za dystrybucję. Nowy importer od samego początku obrał sobie za cel stworzenie silnej i profesjonalnej sieci dystrybucji i serwisu zapewniającej maksymalne pokrycie terytorialne oraz wysoką jakość wykonywanych usług. W ciągu 12 miesięcy podwojono liczbę autoryzowanych placówek. Powstał także bardzo duży magazyn części zamiennych, co ma zagwarantować wysoką dostępność części w serwisach i dzięki temu skrócić czas oczekiwania na naprawę.

Nowy salon i serwis SsangYong w Katowicach

Do grona partnerów SsangYong dołączyła w ostatnim czasie firma ABC-Cars, która będzie reprezentować markę na Górnym Śląsku. ABC-Cars od blisko 10. lat wspiera zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli flot firmowych w kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych,  naprawach blacharsko-lakierniczych, a także zakupie aut używanych oraz usługach związanych z finansowaniem i ubezpieczeniem pojazdów.

Nowy autoryzowany salon i serwis SsangYong w Katowicach przy ul. Bogucickiej 7 to miejsce, w którym osoby zainteresowane samochodami koreańskiej marki mogą z bliska zapoznać się z gamą oferowanych modeli.

Miejski crossover, rodzinny SUV, a może solidny pick-up? Kompetentni doradcy chętnie zaprezentują wszystkie walory auta podczas jazdy testowej i pomogą w podjęciu trafnej decyzji. Po dokonaniu właściwego wyboru doradcy finansowi dopasują najkorzystniejszy sposób finansowania zakupu.

Na miejscu oprócz salonu sprzedaży znajduje się także serwis, w którym wykwalifikowani pracownicy zadbają o właściwą obsługę i konserwację auta w trakcie dalszego użytkowania. ABC-Cars dokłada wszelkich starań, aby klienci mogli poczuć się bezpiecznie i czerpać radość z każdego kilometra spędzonego za kierownicą jednego z wyjątkowych aut marki SsangYong.

Odwiedź salon dealera ABC-Cars przy ul. Bogucickiej 7 w Katowicach i poznaj z bliska koreański styl SsangYong. Informacje o wszystkich modelach marki, aktualne cenniki oraz formularz umówienia się na jazdę testową znajdziesz na oficjalnej stronie dealera ssangyong.katowice.pl.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, ABC-Cars, Fot. ABC-Cars, YouTube SsangYong Global
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic