Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Największy hackathon w Europie w katowickim Spodku

2021-11-19

Największy hackathon w Europie powraca w wersji hybrydowej w ramach Internet Governance Forum Afterparty! Jest to wydarzenie dla każdego, kto ma ochotę ulepszyć świat poprzez stworzenie kreatywnego rozwiązania bazującego na zaawansowanych technologiach.

Czym jest hackathon?

Najprościej ujmując, jest to maraton programowania skierowany do programistów, podczas którego stają przed zadaniem rozstrzygnięcia określonego problemu i stworzenia rozwiązania na dany temat.

Kiedy?

Tegoroczna edycja HackYeah powered by GovTech odbędzie się w dniach 10-12 grudnia w innowacyjnej formie hybrydowej. Uczestniczyć można stacjonarnie w Katowickim Spodku lub formie online, z dowolnego miejsca na świecie.

Wyzwania

Pierwsza kategoria otwarta, to obecnie bardzo ważny temat, jakim jest zdrowie psychiczne (Mental Health). Druga, zostanie wybrana przez społeczność HackYeah i ogłoszona w ich social mediach.

Nagrody

Główny Partner - Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował dwa specjalne zadania o łącznej puli nagród 100 000 PLN. A to nie koniec, bo kwota stale rośnie i przekroczyła już ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH!

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie “lepsze jutro”. Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody.

Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych zadań i wyzwań.

Bilety online są darmowe, na miejscu kosztują 99 zł, a cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne - wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin.

*Bilety na wydarzenie stacjonarne są ograniczone z powodu sytuacji epidemiologicznej, pula stale maleje.

Więcej informacji na stronie: www.hackyeah.pl
Bilety: www.eventory.cc/event/hackyeah-2021/tickets  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Paulina Karcz, Fot. YouTube PROIDEA Events
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic