Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Jesienne dekorowanie wnętrz z CH 3 Stawy

2021-10-22

Jesień w pełni, czas na zmianę aranżacji! Halloweenowe lampiony w kształcie dyni, a może wyjątkowe kompozycje kwiatowe? Już w najbliższy piątek 29 i sobotę 30 października do CH 3 Stawy w Katowicach zawita jesień w iście kolorowym stylu!

Kiedy deszczowa aura powoli daje się we znaki to sygnał, że nasze wnętrza potrzebują solidnej dawki ciepła. Jak wprowadzić jesienną atmosferę? Wystarczy zaplanować najbliższy weekend w CH 3 Stawy w Katowicach, zrobić zakupy i odebrać wyjątkowe ozdoby. Kolorowy zawrót głowy gwarantowany!

Co zrobić aby otrzymać dekoracje? Wystarczy, że każdy z odwiedzających w piątek 29 i sobotę30 października zrobi zakupy na min. 200 zł i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. To takie proste!

- Jesień to taka pora roku, która mimo często dżdżystej aury zachwyca nas swoimi kolorami. Chcemy podarować wszystkim odwiedzającym nasze Centrum Handlowe jej namiastkę w postaci wyjątkowych dekoracji. Mamy nadzieję, że gotowe kompozycje nie tylko udekorują wnętrza tworząc niepowtarzalny klimat, ale także wprowadzą słoneczny nastrój pięknej, złotej jesieni – mówi Marta Prusak z Multi Poland, Dyrektor CH 3 Stawy w Katowicach.

Najpiękniejsze odcienie jesieni w postaci gotowych kompozycji kwiatowych z pewnością zadbają o pozytywne samopoczucie wszystkich domowników, a magiczne lampiony świetnie sprawdzą się jako dekoracje podczas halloweenowych przyjęć. To doskonała okazja do zaplanowania zmian w domowych aranżacjach i zaproszenie jesieni do swojego domu!

O centrum

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Zlokalizowane jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę. Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 m², na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz sklepy i punkty usługowe takich marek jak: Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, CCC, a także Klub Fitness Academy 3 Stawy. Dla klientów przygotowano łącznie 1800 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, sklepy z elektroniką - Media Markt i Media Expert, sportowe - Decathlon i Ski Team, a także Komfort, Action, KFC, Kakadu i Flügger. Na terenie obiektu działa także stacja paliw Shell.

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy oferującej kompleksowe usługi zarządzania aktywami nieruchomości handlowych. Zarządza ona ok. 100 obiektami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Są wśród nich: centra ponadregionalne, galerie śródmiejskie, pasaże i parki handlowe, centra wyprzedażowe, mniejsze obiekty convenience, a także projekty wielofunkcyjne. Są one odwiedzane przez ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają w nich, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, marketing oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Zespół Multi skupia się na uzyskaniu jak największego wzrostu wartości zarządzanego obiektu handlowego. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Ekspercka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich, zdobywając za nie ponad 200 nagród branżowych. Dziś Multi Corporation działa w 14 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

O Union Investment

Union Investment jest symbolem dalekosiężnych inwestycji w nieruchomości na świecie. Zapewnia wszechstronną platformę inwestycyjną w nieruchomości, zarówno inwestorom prywatnym, jak i instytucjonalnym. Aktywa znajdujące się obecnie pod zarządem Union Investment sięgają około 40 mld EUR w firmowych funduszach otwartych obiektów handlowych, funduszach specjalistycznych, a także umowach funduszy usługowych i łączonych. Inwestuje w sektorze biurowym, handlowym, hotelowym, logistyki i budownictwa mieszkaniowego, a w aktywnie zarządzanym portfelu mieści się około 400 nieruchomości komercyjnych w 22 krajach. W Polsce Union Investment zarządza obecnie 21 nieruchomościami handlowymi, reprezentującymi wolumen 2 mld EUR, z czego wartość dziewięciu obiektów handlowych wynosi około 1,4 mld EUR.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

Klaudia Sokołowska, RED, Fot. YouTube 3 Stawy
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic