Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Diebold Nixdorf organizuje Dzień Otwarty w swoim biurze w Katowicach

2021-09-23, Informacja prasowa

Diebold Nixdorf Day Katowice 2.1. to szansa na lepsze poznanie firmy będącej liderem w dostarczaniu oprogramowania dla sieci handlowych i banków. To również szansa na spędzenie czasu z jej pracownikami w biurze firmy w Katowicach i zostanie jednym z nich.

Diebold Nixdorf (NYSE: DBD), światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla sektora bankowego i sieci handlowych, zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w Dniu Otwartym organizowanym we wtorek, 28 września, w katowickim biurze firmy.

Wydarzenie, które będzie obejmować prezentację firmy, jej produktów i pracowników oraz rozmowy rekrutacyjne, jest częścią szeroko zakrojonej ekspansji Diebold Nixdorf w sektorze oprogramowania dla biznesu.

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży oprogramowania i szukasz ofert w okolicach  Katowic, Diebold Nixdorf jest miejscem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy dopiero kończysz szkołę czy Twoja kariera zawodowa już się rozpoczęła wiele lat temu. - mówi Adrian Gawryś, Dyrektor pionu Retail Software Global Practice.

Obecnie rozbudowujemy nasze Globalne Centrum w Katowicach, gdzie rozwijamy nowe produkty oraz dostarczamy technologie, które od lat zmieniają doświadczenia zakupowe Klientów. Szukamy utalentowanych ludzi, którzy będą rozwijać się razem z nami. - dodaje Adrian Gawryś.

Firma Diebold Nixdorf tworzy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla znanych sieci handlowych oraz banków na całym świecie. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z produktów firmy, w bezpieczny i wygodny sposób płacąc za swoje zakupy czy za paliwo, korzystając z kasy samoobsługowej w supermarkecie czy kupując nowe ubrania w ulubionej galerii handlowej.

Szczegóły:

Data: Wtorek, 28 września 2021 r.
Czas: 10:00 - 12:00 oraz 16:00 - 19:00
Lokalizacja: Gawronów 4, 40-527 Katowice
Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu oraz zadeklarować swój udział kliknij tutaj.
 
O Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf, Incorporated (NYSE: DBD) jest światowym liderem w dziedzinie tzw. connected commerce, dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla sieci handlowych i banków na całym świecie.

"Automatyzujemy, digitalizujemy i zmieniamy sposób, w jaki ludzie dokonują transakcji bankowych i płacą za swoje zakupy. Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi oraz największymi sprzedawcami detalicznymi  na świecie. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania, które każdego dnia w wygodny, bezpieczny i efektywny sposób łączą kanały cyfrowe i fizyczne dla milionów konsumentów. Firma jest obecna w ponad 100 krajach i zatrudnia około 22 000 pracowników na całym świecie."  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

Informacja prasowa, Fot. YouTube Diebold Nixdorf
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic