Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Sprawdzone pomysły na niezapomniany wieczór panieński

2021-03-17

Współczesne wieczory panieńskie nie są to już zawsze imprezy typu popularny na terenie Śląska, wywodzący się jeszcze z czasów średniowiecza, babski comber. Coraz częściej wieczór panieński staje się wspólnym wyjściem przyjaciółek do SPA, a nawet przeżyciem wręcz ekstremalnym, jak np. skoki spadochronowe.

Organizacja wieczoru panieńskiego to wielkie wyzwanie dla świadkowej i przyjaciółek Panny Młodej. To jedna z nielicznych okazji, która wymaga specjalnego przygotowania. Przedsięwzięcie musi być zaskakujące i pełne wrażeń. Zastanawiasz się, jak zorganizować udany wieczór panieński? Wspólne wyjście do SPA, tańce przy głośnej muzyce, a może coś szalonego? W tym artykule poznasz sprawdzone pomysły i  wybierzesz atrakcje, które zapewnią udaną imprezę i sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany!

Wieczór panieński w SPA i nie tylko

Przygotowania do ślubu i wesela to szczególny i stresujący czas, który wymaga zaangażowania oraz dobrej organizacji. Warto, aby przed tym najważniejszym dniem Panna Młoda mogła się zrelaksować i odpocząć. Idealnym rozwiązaniem jest wspólne wyjście do SPA, a nawet wyjazd na weekend w SPA, bogaty w zabiegi pielęgnacyjne i relaksujące masaże dla każdej z pań. W serwisie Prezentmarzeń (również w zakładce Katowice) znajdziesz poświęcony przyjaciółkom wieczór panieński w SPA, który jest wzbogacony o kulinarne niespodzianki. Wyjątkowa oprawa i zapewniony relaks sprawią, że wyjście na długo zapisze się w pamięci uczestniczek.

Jeśli chcesz, aby atrakcja na wieczór panieński była jednocześnie relaksująca i oryginalna, postaw na floating. To sesja w specjalnej kapsule wypełnionej wodą z dużym stężeniem soli Epsom, która umożliwia unoszenie się na powierzchni roztworu. Ciekawa forma relaksu wzbogaci przyjaciółkę o nowe doświadczenia.

Kreatywne pomysły na wieczór panieński

Impreza dla przyszłej mężatki to ostatni dzwonek na chwile szaleństwa! Warto pokusić się o przygotowanie naprawdę kreatywnej niespodzianki, która dostarczy nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale i adrenaliny. Do tych najbardziej ekstremalnych należy skok ze spadochronem, skok na bungee albo dream jump. Popularność zyskują także atrakcje wodne, takie jak rejs łodzią motorową, flyboard czy wyprawa wodnym bananem.

Na wieczorach panieńskich królują jeszcze tańce albo huczne imprezy, jednak my proponujemy je w nowoczesnej formie —  pakiet panieński z open barem i lożą VIP, aktywny wieczór z nauką tańca albo wspólną naukę pole dance. Chcesz, aby atrakcja na imprezę panieńską była prestiżowa? Dla kameralnego grona wybierz lot balonem VIP na wyłączność z dowolnego miejsca w Polsce.

Prezenty w formie przeżyć, które możecie zrealizować podczas wieczoru panieńskiego, dostarczą wielu emocji i sprawią, że to wydarzenie będzie naprawdę wyjątkowe.

Wymienione atrakcje to tylko niektóre z dostępnych w serwisie prezentowym Prezentmarzeń. Oprócz wspomnianych znajdziesz także inne pomysły na wieczór panieński, które z pewnością trafią w gust Panny Młodej i pozostałych uczestniczek zabawy. 

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Dziś wieczór panieński to najczęściej pełne atrakcji spotkanie-niespodzianka, które jest organizowane z większym wyprzedzeniem. Przygotowując spotkanie, którego główną bohaterką jest Panna Młoda, należy przede wszystkim kierować się jej potrzebami i upodobaniami. Aby niczego nie pominąć, warto przygotować listę zadań. Zaproś przyjaciółki, określcie wspólnie budżet, jaki chcecie przeznaczyć na imprezę i miejsce w którym się spotkacie. Aby nadać tajemniczości wydarzeniu, możecie spotkać się w umówionym miejscu, np, wynajętym na tę okazję lokalu, a następnie zabrać Pannę Młodą w miejsce zarezerwowanych wcześniej atrakcji.
 
Podczas organizacji wieczoru panieńskiego warto pomyśleć o prezencie. Często wybieranym podarunkiem jest sesja fotograficzna dla nowożeńców. Zdjęcia w ślubnych kreacjach będą wzruszającą pamiątką.   Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Prezentmarzeń
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic