Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

W Energylandii zaszalejesz za szkolne świadectwo

2019-06-17

Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze przygotował specjalną niespodziankę dla uczniów, którzy już odebrali swoje świadectwa szkolne! Już w tę środę, od godziny 12.00 okazując swoje świadectwo szkolne za rok szkolny 2018/2019 lub jego wyraźną kserokopię w kasie biletowej Parku Rozrywki Energylandia można kupić bilet wstępu za połowę ceny!

Specjalny promocyjny bilet wstępu daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji wraz z wodną strefą Water Park. Promocja dotyczy uczniów i absolwentów szkół, którzy nie ukończyli 18-go roku życia i okażą świadectwo w kasie biletowej Energylandii. Promocja nie łączy się z innymi, bilety promocyjne nie dotyczą opiekunów i rodziców dzieci.

4 strefy zabaw i 70 różnych atrakcji

W Energylandii każdy jej gość, niezależnie od wieku, znajdzie adekwatną dla siebie rozrywkę. A jest w czym wybierać! Najmłodsi goście Parku będą przecierać oczy z zachwytu, gdy znajdą się w Bajkolandii. Niedawno została ona powiększona dwukrotnie, co tylko wzmacnia wrażenia maluchów. W każdej ze stref znajdują się słynne już w Energylandii Roller Coastery. W Bajkolandii nie mogło ich zabraknąć! Jest więc uwielbiany Energuś Śmiejżelki, kosmiczny Mars, gąsienice Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy zakręconą nowość - Happy Loops. Dzieci 2 letnie mogą skorzystać aż z 20 atrakcji. Nieco starsi odnajdą się zaś w strefie Familijnej, z mnóstwem wodnych oraz interaktywnych atrakcji. Starsza młodzież oraz dorośli zaznają przyjemnego dreszczyku emocji w strefie Ekstremalnej. To tu królują najszybsze, największe i najnowocześniejsze Roller Coastery. Na spragnionych przeżyć czeka Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie oraz Speed - najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie.

Wodne atrakcje dla całej rodziny

Nie mniej fascynujące są wodne przygody, jakie zapewnia Energylandia. Co powiecie na bitwę wodną Splash Battle? Czteroosobowe łodzie z zainstalowanymi armatkami pozwalają toczyć batalię między rodzinami i innymi gośćmi Parku. Spragnieni przygód mogą odkryć Wyspę Skarbów, na której przepłyną łodzią przez dwa wodospady. Fani wodnych szaleństw stracą serce dla dwóch spływów po dzikiej rzece: Atlantis i jego rozbudowanej wersji – Jungle Adventure. Atlantis to przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, zaś Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

Water Park pod gołym niebem

Kiedy dopadnie w końcu zmęczenie, czas na błogi relaks pod palemką na leżaku. Zachęca do tego piaszczysta plaża i błękitna tafla cieplej wody w basenach o powierzchni 1800 m2. Strefa stanowi ogromny park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami dla każdej grupy wiekowej.

Strefa pokazów

Wielkie emocje wśród gości wywołują zawsze spektakularne pokazy, jakich nie zabraknie podczas obchodów święta dzieci. Kaskaderzy, sportowe samochody, motocykle i quady znajdują się w wydzielonej strefie Extreme. Młodsi uczestnicy mogą podziwiać utalentowanych tancerzy, akrobatów i cyrkowców w ich show. W Planetarium zaś czekają pokazy w technologii 3D różnorodnej tematyce.
Wszystko to w cenie jednego biletu zakupionego przed wejściem. W Parku zadbano także o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Park wypełniony muzyką

Ten sezon zwiastuje powrotom muzycznych festiwali. Już teraz wiemy o 90’s i 80’s Superstars, Disco Polo oraz Hip-Hop Festival. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń dostępne są tutaj.

W przeciągu wakacji, od 28 czerwca do 24 sierpnia w wydzielonej strefie Energylandii odbędzie się 7 muzycznych festiwali. Zobaczymy i usłyszymy na nich polskie i światowe gwiazdy. Same wydarzenia zostały podzielone w taki sposób, aby idealnie trafiać do różnorodnych gustów przyjeżdżających gości. Już teraz serdecznie zapraszamy na każdy z festiwali, a poniżej prezentujemy konkretne informacje, które przekonają Was do tego, by kilka dni zarezerwować właśnie na wspaniałą, muzyczną zabawę w Zatorze.

Bilety można zakupić już teraz, ale możliwy będzie również ich zakup tuż przed festiwalem. Dla gości przygotowane zostały nie tylko bilety VIP, ale również bilety festiwalowe połączone z biletami standardowymi, umożliwiający zabawę na terenie Energylandii.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Energylandia
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic