Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Podróżniczy vlog z Katowic

2018-07-04

Wśród polskojęzycznych kanałów na YouTube można znaleźć coraz więcej vlogów. Coraz częściej można spotkać też takie, których autorzy przykładają wiele starań, by przygotowany materiał filmowy niczym nie ustępował temu znanemu z TV. Wśród nich jest twórca z Katowic – Karol Werner z podróżniczego kanału "Kołem się Toczy".

Dzięki temu, że vlogi prezentują materiały wysokiej jakości i są profesjonalnie prowadzone, oglądanie ich jest nie tylko rozrywką, ale także pozwala dowiedzieć się czegoś nowego – również pod kątem wakacji, kiedy ludzie mają więcej czasu niż zwykle na poszerzanie zainteresowań i uczenie się nowych rzeczy.

Katowiczanin Karol Werner publikuje swoje vlogi podróżnicze już od pięciu lat. W tym czasie można było z nim jeździć od Seszeli przez Tadżykistan aż do swojskich Bieszczad. Ale jego kanał to nie tylko relacje z wyjazdów – znajdziecie tam też porady, jak planować wycieczki rowerowe, czy przeglądy najbardziej przydatnych map i nawigacji.

Karol Werner o swoim vlogu i audiobooku:

YouTube jest najpopularniejszą na świecie społecznością internetową pozwalającą milionom ludzi na odnajdywanie, oglądanie oraz dzielenie się oryginalnymi materiałami wideo. YouTube jest rodzajem forum, na którym ludzie z całego świata mogą swobodnie kontaktować się, wymieniać opinie i myśli, szukać inspiracji oraz inspirować innych. Jest to jednocześnie platforma dystrybucji dla producentów twórców oryginalnych treści, a także dużych i małych reklamodawców. Globalnie codziennie na YouTube wyświetlany jest miliard godzin filmów, a platformę odwiedza ponad 1,5 mld zalogowanych użytkowników w miesiącu. Każdego dnia oglądają filmy na swoich urządzeniach mobilnych przez ponad godzinę. W ciągu ostatniego roku czas oglądania filmów w aplikacji mobilnej YouTube wzrósł w Polsce o ponad 85%. Połowa Polaków i Polek w wieku 18-34 lata twierdzi, że spędza na YouTube więcej czasu niż rok temu. Według danych Gemius YouTube dociera do 74% polskich użytkowników internetu miesięcznie (dane z marca 2018). Centrala YouTube LLC mieści się w San Bruno, w Kalifornii i stanowi część firmy Google Inc.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Marta Nowak, Monday, Fot. YouTube Kołem Się Toczy
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic