Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Food trucki wracają do Doliny!

Dolina Trzech Stawów, 23-25 lipca 2021

Po udanej zeszłorocznej edycji pikniku z food truckami, wypełnione jedzeniem wozy wracają na polanę Doliny Trzech Stawów! Już w najbliższy weekend będzie można skosztować potraw z różnych stron świata w zielonym otoczeniu nieopodal lotniska na Muchowcu.

Letnia edycja Rynku Smaków odbędzie się w piknikowej atmosferze. Tym razem oprócz stałych wystawców takich jak Rumah Makan, La Bella Panini czy Fit Fat food truck organizatorzy zaprosili smaczne nowości. Przybędzie Chefs On Wheels z pysznymi burgerami oraz Sweet Gang z mini pączkami. Dla fanów smaków azjatyckich będzie okazja do spróbowania dań restauracji z Łodzi w King Kong Food Truck. Piwa rzemieślnicze wyselekcjonuje dla Was katowicki Browariat, a dla najmłodszych Sky Fun zorganizuje ogromną strefę dmuchańców!

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 3 kupony na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w czasie trwania imprezy)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa z food trucka na słodko?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Food trucki wracają do Doliny!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2021-07-21. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Zapraszamy weekend 23-25 lipca!

Piątek w godz 15:00 - 21:00
Sobota w godz 12:00 - 21:00
Niedziela w godz 12:00 - 21:00

Gdzie? Dolina Trzech Stawów - wjazd od strony Muchowca

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, SK Food Truck, Fot. YouTube Katowice Oficjalny Kanał
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic