Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Food truckowa Dolina Smaków

Dolina Trzech Stawów, 12-14 czerwca 2020

W najbliższy weekend 12-14 czerwca katowickie food trucki zapraszają na Dolinę Trzech Stawów, gdzie zaparkują pełne pysznego jedzenia food trucki. Zielone otoczenie wręcz zachęca - zabierajcie kocyki!

Zapraszamy na Dolinę Trzech Stawów (Katowicki Park Leśny, wjazd od strony Muchowca). Oczywiście pamiętamy o obowiązujących zasadach:

- zachowujemy odległości
- dezynfekujemy ręce
- dezynfekujemy stoły
- pracujemy w maseczkach i rękawiczkach

Godziny trwania imprezy:
11:00-21:00 w piątek
11:00-21:00 w sobotę
11:00-20:00 w niedzielę


Za nami jest już pierwszym Rynek Smaku w 2020. Na katowickim rynku można było spotkać przede wszystkim nasze lokalne, katowickie food trucki, które zaserwowały swój najlepszy street food! Na płycie rynku pojawili się m.in. Dzik food truck, Pożarcie, Fit Fat Food truck, Curry Point, Dim Sum Factory, Oh My Ramen, Lime Leaf.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 3 kupony na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Opisz ulubioną potrawę z food trucka do zjedzenia na łonie przyrody?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Food truckowa Dolina Smaków". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2020-06-12. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.
  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube GPLook.pl : Filmowanie dronem, Filmowanie z powietrza
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic