Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Przezabawna farsa z górnej półki… „Kiedy kota nie ma…”

MCK, 2017-11-11

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi.

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Wszyscy doskonale wiemy, co podczas nieobecności kota potrafią wyrabiać znane z powiedzonka myszy. Gdy jednak do harcowania zabierają się słomiani wdowcy w średnim wieku, nigdy nie wiadomo jak dalece komicznym i żenującym może się okazać niewinny skok w bok.

Coś musi być na rzeczy, skoro na miesiąc miodowy jadą dwie żony, a ich mężowie w tym czasie starają się znaleźć im godne zastępstwo. Zniechęcony do życia George i próbujący wciąż czerpać z niego pełnymi garściami Humphrey stają do klimakteryjnego boju ze swoimi małżonkami - Mildred, szukającą choćby bladego blasku ognia, który od dwudziestu pięciu lat nie rozpłomienił się w nich dostatecznie oraz Ethel, która wprowadza się do przyjaciół, kierowana podejrzeniami o notoryczne zdrady Humphreya.

Kulminacyjny wieczór, który każdy ma celebrować według określonego swoistym rozejmem planu (notabene przez każdego rozumianego zgoła inaczej) komplikuje się jednak dość znacznie. Panie mają spędzić czas w samolocie do Paryża, panowie w odmłodzonym towarzystwie wyzwolonej Jennifer i neurotycznej Shirley, jednak na sielance całej tej sytuacji znacząco zaciąży brak awaryjnego planu B.

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Obsada: Kasia Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Ania Gornostaj, Wojciech Wysocki, Ola Grzelak, Marta Wierzbicka
Termin: 11 listopada 2017 r. godz. 16:00 i 19:00
Miejsce: Sala MCK, plac Sławika i Antalla 1
Bilety: 85 zł, 95 zł, 110 zł (w zależności od miejsca na sali)

Bilety indywidualne: www.edmaart.pl, www.abilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
Zamówienia zbiorowe: karolina@edmaart.pl , tel. 501 28 58 63

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: Dwa podwójne bilety na spektakl! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Co oznacza określenie "słomiany wdowiec"?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Przezabawna farsa z górnej półki… „Kiedy kota nie ma…”". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2017-11-08. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


„Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok....”"Kiedy kota nie ma" to wyśmienita komedia pełna sarkastycznego brytyjskiego humoru oraz gorzkich refleksji na temat pożycia małżeńskiego w łonie middle class. Oprócz doskonałej zabawy, stanowi ciekawą i wyrazistą opowiastkę o popędach i frustracjach obecnych w życiu nas wszystkich.

Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube ITSnews
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic