Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Kolejny katowicki Rynek Smaków!

Katowicki rynek, 19-21 lipca 2019

Kolejna edycja plenerowej imprezy w samym centrum Katowic. Jak zwykle w piątek zapraszamy już od 12-tej na pyszne dania przygotowywane w food truckach!

Tym razem organizatorzy szczególnie zachęcają do spróbowania kuchni tajskiej wozu my'o'tai, pysznego ramenu oraz ponadczasowych śląskich klusek w stylu street food - Gumiklyjzy! Oprócz tego pojawią się kultowe dania foodtruckowe, czyli burgery, grillowane kanapki, azjatyckie pierożki, owoce w czekoladzie oraz desery i lody.

W sobotni wieczór, dzięki współpracy z Katowice Miasto Ogrodow, zapraszamy na muzyczne niespodzianki i koncerty - między innymi koncert zespołu Fonogon. Dla piwoszy specjalna oferta piw Tichauer oraz kraftowe piwa z ogródka Browariat. Dla fanów koktajli i shotów na katowickim Rynku zaparkuje Fit Fat Bar. W niedzielę zapraszamy na rodzinne warsztaty - pojawią się Zabawy znad Rawy.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie FB SK-Food Truck lub na stronie wydarzenia.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Co było Twoją pierwszą potrawą z food trucka?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Kolejny katowicki Rynek Smaków!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2019-06-18. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.
  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic