Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios!

Katowice, Kino Helios - termin wydarzenia: 31 maja – 2 czerwca 2019

Katowickie kino Helios z okazji Dnia Dziecka zaprasza na specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy do kina na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych.

Seanse z konkursami rozpoczną się już 31 maja, a w weekend 1-2 czerwca czekają na gości dodatkowo atrakcje w holach kina i mnóstwo dobrej zabawy! W Weekend Dnia Dziecka kina Helios będą należały do dzieci! Na Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

Filmy Weekendu Dnia Dziecka:

„Paskudy. UglyDolls” – Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?!
„ Aladyn” – bajkę o Alladynie chyba każdy zna, ale tym razem klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru.
„Pokémon Detektyw Pikachu” – Tim Goodman próbuje ustalić co wydarzyło się z jego zaginionym w tajemniczych okolicznościach ojcem - Harrym. Pomaga mu w tym detektym Pikachu. Wspólnie przemierzą ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie.
„Panda i banda” - Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni.
„Dzień czekolady” - to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: trzy dwuosobowe bilety na dowolny seans filmu familijnego w ramach Weekendu Dnia Dziecka! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaki jest ulubiony do tej pory film Twojego dziecka?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2019-05-29. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Katowickie kino HELIOS zaprasza!

Kino Helios zlokalizowane w Libero Katowice posiada 8 najnowocześniejszych, komfortowych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny, w tym trzy sale z technologią dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D oraz technologię DepthQ 3D. Multipleks został wyposażony w ultranowoczesne formy multimedialne.

W dwóch salach Helios prezentuje unikalny koncept – sale Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci. W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn (solony i karmelowy), napoje oraz duży wybór słodyczy.

Kino Helios – Galeria Libero
Adres: ul. Kościuszki 229 (obok Pętli Brynowskiej)
Rezerwacja telefoniczna indywidualna: tel. 32 721 20 72, grupowa: tel. 32 721 20 71  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube forumfilmpoland
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic