Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Ostatni w tym sezonie Rynek Smaków w Katowicach

Rynek w Katowicach, 2017-10-20 - 2017.10.22

To już ostatni w tym roku Rynek Smaków z SK-Food Truck! Od 20-ego do 22-ego października w samym centrum Katowic zaparkują mobilne restauracje prezentujące kuchnie z różnych stron świata.

Będzie można posmakować między innymi kuchni azjatyckiej, portugalskiej, żydowskiej, czy meksykańskiej. Pojawią się food trucki, za którymi zdążyliście się już stęsknić i zupełne nowości z zaskakującym menu. Nie zabraknie także słodkości, jak zwykle przyrządzanych na oczach klienta.

Na Rynku będzie można spotkać kucharzy z programu „Hell's Kitchen” oraz bohaterów „Biznesu na Kółkach” (Discovery Channel Polska). Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka grana przez śląskich DJ-ów ooraz koncerty. Oprócz tego w czasie zlotu, po raz kolejny, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie niespełna rocznej Mai – córki jednej z food truck'owych ekip (szczegóły: pomagam.pl/majaadamska).

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jeśli otworzył(a)byś własnego food trucka, jaką byś mu dał(a) nazwę?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Ostatni w tym sezonie Rynek Smaków w Katowicach". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2017-10-18. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Gastrowozy będą serwować swoje pyszne dania w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę od 12 do 20. Po więcej szczegółów zapraszamy na facebook'owy profil SK-Food Truck (www.facebook.com/skfoodtruck) oraz na stronę wydarzenia (www.facebook.com/events/507963992896563).

Przyjdź i zakończ z nami food truck'owy sezon 2017!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic