Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Wygraj bilety do kina i... wyjazd do Disneylandu w Paryżu!

Katowice, Kino Helios - termin wydarzenia: 2019-03-02 do 03

Już 2 i 3 marca zapraszamy na czwartą edycję pokazów „Disney Junior w kinie”. Na wielkim ekranie pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior: „Miki i raźni rajdowcy”, „Fancy Nancy Clancy”, „Bingo i Rolly w akcji”, „Vampirina” i „Mapeciątka”. Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach, tańczenia przy serialowych piosenkach i wspólnego oglądania trzech premierowych, nieemitowanych wcześniej w telewizji odcinków seriali.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją. To już kolejna edycja specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie” organizowanych w sieci kin Helios. Na małych kinomanów czeka cała masa atrakcji, m.in.:
- Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia.
- 3 premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

Atrakcyjne konkursy na miejscu!

Podczas każdego pokazu uczestnicy mają szansę wziąć udział w konkursie i wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy obuwia z licencji Disneya w sklepach CCC. Fantastyczną zabawę dopełnia też możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do parku Disneyland Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje:
- dwa noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya dla maksymalnie 4 osób
- bilety wstępu do 2 Parków Disneya
- kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu.

Katowickie kino Helios zaprasza na wspaniałe wrażenia filmowe, konkursy z nagrodami, wspólne gry i zabawy połączone z edukacją, tańczenie przy serialowych piosenkach i wiele innych atrakcji. Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżycie wspólnie kolejne niezapomniane przygody! Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: cztery dwuosobowe bilety na ! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Którą bajkę Disneya wspominasz najlepiej z dzieciństwa?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Wygraj bilety do kina i... wyjazd do Disneylandu w Paryżu!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2019-03-01. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Katowickie kino HELIOS zaprasza!

Kino Helios zlokalizowane w Libero Katowice posiada 8 najnowocześniejszych, komfortowych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny, w tym trzy sale z technologią dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D oraz technologię DepthQ 3D. Multipleks został wyposażony w ultranowoczesne formy multimedialne.

W dwóch salach Helios prezentuje unikalny koncept – sale Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci. W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn (solony i karmelowy), napoje oraz duży wybór słodyczy.

Kino Helios – Galeria Libero
Adres: ul. Kościuszki 229 (obok Pętli Brynowskiej)
Rezerwacja telefoniczna indywidualna: tel. 32 721 20 72, grupowa: tel. 32 721 20 71  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube HeliosPolska
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic