Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Druga edycja Egurrola Challenge Katowice w Katowicach!

Silesia City Center, Katowice, Chorzowska 107, 2019-02-02

Już w sobotę 2 lutego Agustin Egurrola zaprasza na najbardziej roztańczone wydarzenie w Katowicach – Egurrola Challenge Katowice. To jedyny taki turniej tańca, na którym królować będą: pasja, talent, emocje i pozytywna energia, a wszystko to w wykonaniu tancerzy szkoły Egurrola Dance Studio Katowice!

W czasie Egurrola Challenge na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale, nagrody i puchary! Tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru!

Tego dnia spotkacie również Agustina Egurrolę. To świetna okazja, by porozmawiać z założycielem naszej szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W programie wydarzenia znajdą się takie atrakcje jak: rywalizacja tancerzy w kategoriach solo i duety, pokazy grup tanecznych z Egurrola Dance Studio Wrocław, a także konkursy i animacje taneczne. Wydarzenie poprowadzi Katarzyna Krupa prezenterka telewizyjna i tancerka – uczestniczka pięciu edycji „Tańca z Gwiazdami".

W ten niezwykle roztańczony weekend czeka na Was mnóstwo różnych niespodzianek i atrakcji, m.in.:
turniej tańca dla dzieci
pokazy grup Egurrola Dance Studio
animacje dla publiczności

Na video poniżej zobaczcie, jak wyglądała zabawa w czasie pierwszej edycji Egurrola Challenge w Katowicach!

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 3 vouchery, każdy z nich na 4 zajęcia z regularnej oferty Egurrola Dance Studio! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Z jakich programów TV znany jest Agustin Egurrola?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Druga edycja Egurrola Challenge Katowice w Katowicach!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2019-02-31. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Program wydarzenia

2019-02-02 – SOBOTA, godz. 10:30-19:00 - Egurrola Challenge w Katowicach to cały dzień wypełniony taneczną rywalizacją i ogromnymi emocjami, w którym czekają nas:

– pokazy turniejowe: soliści, duety i grupy reprezentujące Egurrola Dance Studio w Katowicach w wieku 6-8, 9-15 i 16+ lat zatańczą choreografie w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych: hip hopie, jazzie oraz tańcu nowoczesnym i będą walczyć o nagrody i medale!

– pokazy grup Egurrola Dance Studio w Katowicach, w tym najmłodszych tancerzy od 3. roku życia

– animacje taneczne dla publiczności!

Szczegółowy program turnieju, regulamin turnieju oraz muzyka do turnieju są do pobrania ze strony wydarzenia.

Zapowiada się fantastyczne widowisko, więc musicie być tam z nami! Zapraszamy już 2 lutego do galerii SILESIA CITY CENTER w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 107.

WSTĘP WOLNY!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube EGURROLATV
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic