Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Sylwestrowym Maratonem Filmowym w rok 2019!

Katowice, Kino Helios - termin wydarzenia: 2018-12-31

Zapraszamy do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. Filmowy Sylwester to doskonały pomysł na spędzenie ostatniego godzin roku przeżywając je w niepowtarzalnym klimacie kina, ale również by zobaczyć jeszcze w 2018 roku filmy, które swoją premierę będą miały w Nowym, 2019 Roku!

W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - „Green Book”. Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku!

W zestawie drugim, w doskonały nastrój wprowadzi nas Jennifer Lopez w rozbrajającej komedii „Teraz albo nigdy”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, jej miejsce zajmą m.in. Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Misiek Koterski, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak i jeszcze wielu innych w filmie „Pech to nie grzech”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie.

Start: 31.12.2018, godz. 21.45

O północy toast noworoczny z lampką szampana!


Zestaw I:
„Władca Paryża” (PRZEDPREMIEROWO!)
„Green Book” (PRZEDPREMIEROWO!)

Zestaw II
„Teraz albo nigdy” (PREMIEROWO!)
„Pech to nie grzech” (PREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 3 dwuosobowe zaproszenia na Zestaw 1 lub 2 Maratonu Sylwestrowego (do wyboru wg wolnych miejsc)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Który z artystów występujących w Maratonie jest nie tylko aktorem ale też piosenkarzem?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Sylwestrowym Maratonem Filmowym w rok 2019!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-12-28. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Katowickie kino HELIOS zaprasza!

Kino Helios zlokalizowane w Libero Katowice posiada 8 najnowocześniejszych, komfortowych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny, w tym trzy sale z technologią dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D oraz technologię DepthQ 3D. Multipleks został wyposażony w ultranowoczesne formy multimedialne.

W dwóch salach Helios prezentuje unikalny koncept – sale Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci. W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn (solony i karmelowy), napoje oraz duży wybór słodyczy.

Kino Helios – Galeria Libero
Adres: ul. Kościuszki 229 (obok Pętli Brynowskiej)
Rezerwacja telefoniczna indywidualna: tel. 32 721 20 72, grupowa: tel. 32 721 20 71  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube HeliosPolska
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic