Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Koncertowe show Waldemara Malickiego

Katowice, ul. Sokolska 2, Filharmonia Śląska, 2019-01-11

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show Klasyka po bandzie w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA: Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR: Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE: Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością. Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: dwa dwuosobowe bilety na show! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Z jakiego programu telewizyjnego znany jest Waldemar Malicki?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Koncertowe show Waldemara Malickiego". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2019-01-03. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Twórcy oraz wykonawcy "Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie":

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik. Czas trwania: 90 min

Występują:

Fortepian - Waldemar Malicki
Wiolonczela - Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran - Anita Rywalska
Tenor - Marcin Pomykała
Aktor - Andrzej Piątek

"Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie" - bilety są dostępne tutaj. Zapraszamy!  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Filharmonia Dowcipu
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic