Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Funny Balls Show - widowisko dla dzieci

Katowice, Pałac Młodzieży, 2018-12-16, godz. 12:00 i 14:30

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Funny Balls Show jest to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było! W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół.

Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

KONKURS!!! Mamy dla Was dwa dwuosobowe bilety na przedstawienie w Katowicach! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaki znasz dziecięcy dowcip?

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Funny Balls Show - widowisko dla dzieci". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2018-12-11. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Gdzie i kiedy:

Adres: Katowice, Pałac Młodzieży, ul. Mikołowska 26 (Śródmieście)
Data: 2018-12-16 (niedziela)
Godziny: 12:00 oraz 14:30

Więcej informacji na: www.pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show
Bilety dostępne są na: www.biletyna.pl/event?q=balonowe  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Andrzej Avdoshyn
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic