Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Pikantna komedia w gwiazdorskiej obsadzie!

Katowice Miasto Ogrodów, Pl. Sejmu Śląskiego 2, 2018.10.21, godz. 17:00 i 19:30

„Pikantni”, komedia obyczajowa Stefana Vögla, pojawi się w Katowicach 21 października. Główne role zagrają: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki.

Tytułowi „Pikantni” to dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph. Każdy z nich szuka wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków na portalu randkowym. Kolejnym krokiem jest urządzenie wspólnej, intymnej schadzki z nowopoznanymi osobami. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru. Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie.

Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla w reżyserii Tomasza Gawrona, z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym, zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:

Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk
Alex – Michał Ziembicki

Miejsca sprzedaży biletów:

⦁ Kasa TICKETPORTAL, pl. Sejmu Śląskiego 2
adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: tel. 605 555 676
Bilety dostępne są w cenie 55 zł, 75 zł, 90 zł oraz 110 zł.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: dwa dwuosobowe bilety na spektakl! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony serial TV z udziałem aktora spektaklu "Pikantni"?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Pikantna komedia w gwiazdorskiej obsadzie!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-10-19. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.
  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Impresariat Artystyczny Adria
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic