Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Katowicki klub Pomarańcza zaprasza na 8 urodziny!

Katowice, ul. Matejki 3, 2018-10-20, godz. 21:00

Klub Pomarańcza Katowice 20 października będzie obchodził swoje 8 urodziny. Z tej okazji klub przygotował sporo atrakcji i niespodzianek! A urodzinowa impreza potrwa do rana następnego dnia!

Podczas imprezy na scenie i parkiecie będzie można zobaczyć artystów scenicznych a także Kolina Violin Live act! Druga część imprezy to After Party, które poprowadzi DJ Malec. A będzie to zabawa, której jeszcze nie było... Potrwa od 5:00 do białego rana, krótko mówiąc – będzie szło o rekord!

Z okazji urodzin klub specjalnie całkowicie zmieni swój wystrój, a na parkiecie będzie można usłyszeć największe przeboje z ostatnich 8 lat istnienia Pomarańczy i nie tylko!

Start: 21.00
Selekcja +18
Sala Główna: DC-LUCK, RO-BEE
Sala Dance: PAUL SECCO
Sala R'N'B: PP
Rezerwacja loży: tel. 513 600 300

Zobacz również stronę tego wydarzenia.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 6 dwuosobowych zaproszeń na urodzinową imprezę! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Ile klubów Pomarańcza jest w Polsce?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Katowicki klub Pomarańcza zaprasza na 8 urodziny! ". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-10-18. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.
  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Kluby Pomarańcza Group
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic