Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Pożegnanie wakacji na Rynku Smaków!

Katowicki rynek, 31 sierpnia - 2 września 2018

Już 31 sierpnia odbędzie się V edycja tegorocznego Rynku Smaków – cyklicznego zlotu food trucków organizowanego przez SK-Food Truck. Przez trzy dni na katowickim Rynku będzie można delektować się wyśmienitymi potrawami z niemal 30 gastrowozów z całej Polski. Pojawią się ulubieńcy Ślązaków, jak i całkiem nowi pasjonaci gotowania.

Impreza rozpocznie się w piątkowe południe. Każdy z food trucków przygotuje na oczach gości swoje najlepsze kulinarne propozycje, inspirowane kuchnią wszystkich stron świata. O włoskie klimaty zadba znany katowiczanom food truck - Pizza Truck, do Tajlandii przeniesie wszystkich My'o'tai, a do Meksyku Fit-Fat Food Truck. Hiszpańskiego, słodkiego akcentu doda Churros & More, Robimy Pierogi ulepią klasyczne, polskie pierogi, a Meat The Greek przyrządzi prawdziwą, grecką ucztę.

Natomiast miłośników konkretnego jedzenia i amerykańskiej kuchni ugoszczą m.in. katowiccy przedstawiciele Concrete Jungle Meals i Natural Born Grillers, oraz food truck Nowe Mięso. Ale to nie wszystko! Nie zabraknie również propozycji dla wegetarian, czy słodkości dla łasuchów.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Za jaką foodtruckową potrawą będziesz jesienią tęsknić najbardziej?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Pożegnanie wakacji na Rynku Smaków!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-08-30. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie gorąco, aromatycznie, na słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym, a wieczorami czas umilą koncerty. To będzie niepowtarzalna okazja do wyjątkowego pożegnania tegorocznych wakacji! Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, dzieci i cieszcie się z nami ostatnim weekendem lata! Food trucki będą otwarte codziennie od 12:00 aż do późnych godzin wieczornych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę FB SK-Food Truck lub na stronę wydarzenia.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic