Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Wakacje z food truckami!

Katowicki rynek, 6-8 lipca 2018

Od 6-ego do 8-ego lipca po raz kolejny połączymy wakacyjny klimat, pyszne jedzenie, najlepsze piwa i sportowe emocje! SK-Food Truck zaprasza ponownie na katowicki Rynek, gdzie zaparkuje ponad 20 food trucków z przepysznymi potrawami z całego świata.

Po raz drugi w tym roku food trucki pojawią się tuż obok piłkarskiej Strefy Kibica, z ogromnym telebimem oraz wydzielonymi miejscami do oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej! Food trucki karmić będą przez 3 dni od 12:00, w piątek i sobotę do 22:00, a w niedzielę do 20:00.

Różnorodność menu gastrowozów zadowoli każdego amatora dobrego jedzenia, który odwiedzi Rynek Smaków poczas piłkarskiego szaleństwa. A będzie w czym wybierać! Organizatorzy zaprosili food trucki, które zabiorą wszystkich odwiedzających w podróż dookoła świata. Kucharze zaserwują kilka rodzajów amerykańskich burgerów, japońską zupę miłości - ramen, ręcznie robione pierogi, potrawy kuchni meksykańskiej, koreańskiej, włoskiej, czy też azjatyckiej, a na deser przygotują pyszne, hiszpańskie churros, lody – w wersji klasycznej i tajskiej oraz chrupiące, bąbelkowe gofry.

Do deserów bariści przygotują świeżo mieloną kawę, a dla ochłody znajdzie się orzeźwiająca lemoniada oraz prossecco. Podczas lipcowej edycji Rynku Smaków pojawi się również kilka food truckowych nowości! Nie zabraknie także strefy lubianego napoju On Lemon oraz katowickiego pubu Browariat, który przygotuje szeroką gamę rzemieślniczych piw.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jakie jest Twoje ulubione danie na gorące dni?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Wakacje z food truckami!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-07-05. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Szykuje się smaczny i pełen emocji wakacyjny weekend, przy dźwiękach dobrej muzyki, granej przez DJ-a i wieczornych meczach piłki nożnej! Po więcej szczegółów zapraszamy na facebookowy profil SK-Food Truck (www.facebook.com/skfoodtruck) oraz na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/249949939097713.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic