Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Kibicuj z food truckami!

Katowicki rynek, 15-17 czerwca 2018

Połączymy pyszne jedzenie, najlepsze piwa i sportowe emocje! SK-Food Truck zaprasza ponownie na katowicki Rynek, gdzie zaparkuje niemal 30 food trucków z przepysznymi potrawami z całego świata, a tuż obok powstanie piłkarska Strefa Kibica!

Na Rynku w Katowicach stanie food truckowa Strefa Kibica, z ogromnym telebimem oraz wydzielonymi miejscami do oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej! Food trucki karmić będą przez 3 dni od 12:00, w piątek i sobotę do 22:00, a w niedzielę do 20:00.

Różnorodność menu gastrowozów zadowoli każdego kibica, który odwiedzi Rynek Smaków podczas piłkarskiego szaleństwa. A będzie w czym wybierać! Organizatorzy zaprosili food trucki, które zabiorą wszystkich amatorów dobrego jedzenia w podróż dookoła świata - kilka rodzajów amerykańskich burgerów, dania wegetariańskie, aromatyczne podpłomyki, tradycyjne pierogi, fish & chips, potrawy kuchni meksykańskiej, greckiej, włoskiej, czy też azjatyckiej, a na deser pyszne, hiszpańskie churros, tajskie lody lub świeże owoce w belgijskiej czekoladzie - to tylko niektóre z pozycji w menu mobilnych restauracji, których będzie można spróbować na Rynku Smaków.

KONKURS!!! Mamy dla Was 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Co przed meczem jadają piłkarze?

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Kibicuj z food truckami!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2018-06-14. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, a także strefy lubianego napoju On Lemon oraz pubu Browariat, który przygotuje szeroką gamę rzemieślniczych piw. Szykuje się smaczny i pełen emocji weekend!

Po więcej szczegółów zapraszamy na facebook'owy profil SK-Food Truck (www.facebook.com/skfoodtruck) oraz na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/443290626116096.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic