Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

McFIT, sieć fitness nr 1 w Europie, trafia do Katowic!

Katowice, Tysiąclecie, ul. Ułańska 8a

Początek wiosny to wyjątkowy czas, który niesie ze sobą masę pozytywnej energii. Chętniej podejmujemy aktywność fizyczną, a uwalniane endorfiny sprawiają, że mamy zapał do działania. To doskonały moment, żeby zrzucić zimowe kilogramy lub po prostu zadbać o kondycję. Dla mieszkańców Katowic i Metropolii świetną okazją do rozpoczęcia pracy nad formą jest niedawne otwarcie pierwszego w regionie, innowacyjnego studia fitness znanej w Europie sieci McFIT!

Nowe katowickie studio McFIT, jak wszystkie studia w Polsce, jest otwarte przez 365 dni w roku, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wszyscy goście będą mieli możliwość uczestnictwa w innowacyjnych wirtualnych zajęciach fitness Cyberobics, w kategoriach Performance i Wellness, oraz w zajęciach Cyclingu (intensywnych ćwiczeniach na rowerach stacjonarnych). W studiu dostępne będą też tradycyjne zajęcia fitness na żywo. Ponadto, standardowa oferta sieci obejmuje różnorodne możliwości treningu w specjalnych strefach, jak Maszyny, Wolne Ciężary, Strefa Funkcjonalna The Cage czy Kardio. Dodatkowo, do dyspozycji trenujących będzie strefa rozciągania Stretching Area, a także strefa Shape It, opracowana specjalnie dla kobiet przestrzeń do treningu dolnych partii ciała.

Studio zostało zbudowane według koncepcji „Home of Fitness”, opracowanej przez McFIT autorskiej wizji świata treningu, skoncentrowanej na dobrym samopoczuciu trenujących. Celem tej koncepcji jest zapewnienie klientom niecodziennych wrażeń podczas treningów, a przede wszystkim dostarczanie codziennej dawki motywacji i kreowanie domowej atmosfery. Design nowego studia wykracza poza czysto praktyczny poziom i nawiązuje do różnych stylów – od street artu przez etno aż po sztukę współczesną. W połączeniu ze specjalną aranżacją oświetlenia, studio stanowi idealną kombinację walorów estetycznych z rozrywką i sportem. Klienci McFIT będą też mogli skorzystać z miejsc parkingowych obok budynku.

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: 30-dniowe karnety dla trzech osób! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Dlaczego karnet do McFIT powinien być Twój?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "McFIT, sieć fitness nr 1 w Europie, trafia do Katowic!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-04-16. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Na ponad 2000 metrach kwadratowych powierzchni klienci mają do dyspozycji także inne moduły treningowe, w tym The Cage, umożliwiający wykonanie błyskawicznego treningu funkcjonalnego, oraz Core Workout, pozwalający zadbać o płaski brzuch i wzmocnić dolne partie pleców. Moduły te w połączeniu z bogato wyposażonymi strefami Maszyn, Wolnych Ciężarów i Kardio, pozwolą każdemu osiągnąć widoczne efekty i przygotować formę nie tylko na nadchodzącą wiosnę, lecz także na całe lata.

W trakcie premierowej prezentacji nowego Studia McFIT, jego kierowniczka oprowadziła znanych z zamiłowania do sportu gości specjalnych, którzy zaprezentowali próbkę swoich codziennych treningów. Wśród wielu różnorodnych modułów treningowych wchodzących w skład koncepcji HOME OF FITNESS w McFIT znajdzie się bowiem coś dla każdego – zarówno dla trenerki personalnej i dietetyczki, dbającej o różnorodność treningów swoich podopiecznych, Karoliny Drabek, jak i dla ambitnej studentki dietetyki oraz modelki, takiej jak Magda Świderska.

Wielkość siłowni oraz różnorodne możliwości treningu wywarły też ogromne wrażenie na medalistce sportów sylwetkowych, koncentrującej się przede wszystkim na modelowaniu sylwetki, Darii Józewczak. „Jako katowiczanka i trener personalny, niezmiernie cieszę się, że na mapie miasta pojawił się nowy klub fitness. Szeroki wybór stref treningowych z pewnością sprzyjać będzie nie tylko zawodowym sportowcom, ale również wszystkim tym, którzy potrzebują urozmaicenia i są głodni wrażeń. Miejsce to z pewnością ich zadowoli – jest zaprojektowane unikalnie w skali europejskiej. Odbywające się w McFIT treningi fitness prowadzone na żywo mobilizują uczestników do osiągania granic swoich możliwości – w ich trakcie wiesz, że dajesz z siebie wszystko.O sieci McFIT
Ponad 1.700.000 klientów oraz ponad 250 studiów na kontynencie sprawiają, że niemiecka sieć fitness McFIT jest numerem 1 w branży fitness w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Austrii. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę.

  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Michael Molinari
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic