Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Koncert Julii Pietruchy w Katowicach

Katowice Miasto Ogrodów, 2018-04-08

Jest nam niezmiernie miło poinformować o trasie koncertowej FROM THE SEASIDE, która odbędzie się już wiosną 2018r. i zostanie poprzedzona wydaniem drugiego albumu niezwykle wrażliwej i utalentowanej Julii Pietruchy.

Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami. Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.

Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Premiera albumu otworzy wiosenną trasę koncertową, którą, jak to na płytę inspirowaną morzem przystało, rozpocznie się Gdańsku. Warzywniak zagra w największych miastach Polski. W pięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach. Mamy nadzieję zobaczyć tam Państwa radosnych jak budząca się do życia wiosna!

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: dwa podwójne bilety na koncert! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Z jakiego filmu lub serialu znana Ci jest Julia Pietrucha?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Koncert Julii Pietruchy w Katowicach". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2018-03-26. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Julia Pietrucha FROM THE SEADISE
8 kwietnia 2018, godz. 19:00 (środa)
Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Bilety w cenie: 49 zł (strefa D), 69 zł (strefa C), 89 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl, www.goodtaste.bilety24.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media ExpertJulia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawierała 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy koncert artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność. W kolejnych tygodniach singiel „On My Own” promujący płytę „Parsley” na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej". Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 roku oraz wiosną 2017 roku w regularne klubowe trasy koncertowe, które okazały się być ogromnym sukcesem. Większość koncertów wyprzedała się błyskawicznie, a w wielu miastach zespół wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów występował dwa razy tego samego dnia.

  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Julia Pietrucha
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic