Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

"Przygoda z ogrodnikiem" - najlepsza komedia kryminalna sezonu!

Katowice, Pałac Młodzieży, 2017-11-11, godz. 19:00

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada.

Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

Data: 11.11.2017 r. (sobota) Godz. 19:00
Miejsce: Pałac Młodzieży w Katowicach ul. Mikołowska 26
Bilety: Kup bilet

KONKURS!!! Portal.Katowice.pl ma dla Was na to wydarzenie: trzy podwójne bilety na spektakl!! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

W jakim kinowym filmie debiutowała Anna Mucha?

Odpowiedź ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie ""Przygoda z ogrodnikiem" - najlepsza komedia kryminalna sezonu!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do końca 2017-11-08. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Scenariusz:
Norm Foster
Reżyseria i tłumaczenie:
Mirosław Połatyński
Kostiumy:
Aneta Suskiewicz
Scenografia:
Witold Stefaniak

Obsada:
Anna MUCHA
Edyta HERBUŚ
Katarzyna ANKUDOWICZ
Artur KRAJEWSKI
Bogdan KALUS
Michał SITARSKI


- Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz... oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę... autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”... oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Studencka.tv
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic