Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Autobusy i tramwaje

Rozkłady jazdy przewoźników obsługujących komunikację publiczną w Katowicach

KZK GOP

Rozkład jazdy KZK GOP

Kontakty przewoźnika

ul. Barbary 21a
40-053 Katowice
tel. 32 74 38 446
info@kzkgop.com.pl

Informacje dodatkowe

klimatyzacja: T/N
WI-FI: T

Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego – związek międzygminny z siedzibą w Katowicach, założony 19 września 1991 w celu współpracy gmin w zakresie lokalnego transportu zbiorowego i będący organizatorem publicznego transportu zbiorowego na terenie aglomeracji górnośląskiej. KZK GOP korzysta z usług 32 przewoźników autobusowych oraz jednego tramwajowego (Tramwaje Śląskie). Na liniach KZK GOP w każdym mieście obowiązuje jednolita taryfa biletowa. (zdj. Paweł Grzywocz)

MZK Tychy

Rozkład jazdy MZK Tychy

Kontakty przewoźnika

Al. Piłsudskiego 12
43-100 Tychy
tel. 32 219 38 20
poczta@mzk.pl

Informacje dodatkowe

klimatyzacja: T/N
WI-FI: T

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach - organizator komunikacji miejskiej z Tychów. Obsługuje 35 linii autobusowych (w tym 1 linię pośpieszną), 6 linii trolejbusowych, 11 linii mikrobusowych i jedną linię szkolną. Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach organizuje komunikację dla miasta Tychy oraz dla innych gmin, które przekazały Tychom, w drodze porozumienia, zadania związane z organizowaniem komunikacji zbiorowej. Autobusy MZK Tychy docierają także do innych gmin - m.in. Katowic, Gliwic i Żor. (zdj. Tomk)


PKM Jaworzno

Rozkład jazdy PKM Jaworzno

Kontakty przewoźnika

ul. Krakowska 9
43-600 Jaworzno
tel. 32 616 50 58
pkm@pkm.jaworzno.pl

Informacje dodatkowe

klimatyzacja: T/N
WI-FI: T

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie – związek komunikacyjny z Jaworzna. Posiada kilkanaście linii, z których oznaczone numerami to linie miejskie (np. 303, 370), a literami (np. A, E) – międzymiastowe. Jeżdzą m.in. do Katowic, Mysłowic, Chrzanowa i Sosnowca. PKM Jaworzno nie należy do KZK GOP i jest jednocześnie związkiem i przewoźnikiem. Posiada korzystną taryfę przewozową i w całości tabor niskopodłogowy. Dominują nowoczesne autobusy MAN, Solaris i Scania. (zdj. Aktron) Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic