,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Smak karnawału na co dzień!


Zdobądź nagrodę w karnawałowej zabawie z Centrum Wina w Katowicach! Do zabawy zapraszamy osoby pełnoletnie.

Do zdobycia są atrakcyjne kupony do wykorzystania w sklepie Centrum Wina w Silesia City Centrum - wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Gdzie odbywa się największy karnawał w Europie:
a) w Rio de Janeiro
b) w Wenecji
c) w Bytomiu Szombierkach


Prawidłową odpowiedź przyślij do końca karnawału (12 lutego 2013) na adres redakcja@portal.katowice.pl podając w temacie maila "Smak karnawału". O zwycięstwie wylosowani autorzy poprawnych odpowiedzi zostaną powiadomieni. Do zabawy zapraszamy osoby pełnoletnie.

CENTRUM WINA KATOWICE
Silesia City Centrum
Katowice, ul. Chorzowska 107
(Aleja Zagłębiowska 60)


ZAKOŃCZENIE ZABAWY!
Miło nam poinformować, że wszystkie (!) nadesłane odpowiedzi były prawidłowe. Spośród nich wylosowano pięć, które Centrum Wina w Silesia City Centrum nagrodzi kuponami. Szczęśliwcami zostali następujący internauci:

Karol
Barbara
Marcin
eneko
Małgorzata


Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo o zakończeniu zabawy. Natomiast autorzy wylosowanych odpowiedzi otrzymają dodatkową wiadomość z prośbą o dane potrzebne do przekazania kuponów.

Dziękujemy za udział w zabawie. Zapraszamy do kolejnych!Centrum Wina to salonik pełen najróżniejszych odmian win. Różnorodność pod względem wytrawności, barwy, pochodzenia - pozwala na skomponowanie pokaźnej kolekcji i rozsmakowanie się w wielu wyjątkowych smakach i aromatach. W skrócie - Centrum Wina to oferta bardzo wielu rodzajów wina.

Sklep Centrum Wina Katowice należy do sieci sklepów Centrum Wina. Spółka jest obecnie największym importerem wina w Polsce, współpracuje z najlepszymi winnicami, w tym aż z siedmioma z jedenastu najbardziej prestiżowymi rodzinami winiarskimi zrzeszonymi w grupie Primium Familiae Vini.

Centrum Wina popularyzuje świat wina poprzez bogatą ofertę warsztatów winiarskich i kolacji komentowanych. Nasze wina są dostępne w 24 sklepach w 10 miastach Polski jak również w wielu restauracjach i barach w całym kraju.

Centrum Wina Katowice
Facebook.com/CentrumWina

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12