,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Silesia Days 2008


W dniach 17-20 kwietnia odbędzie się w Katowicach konferencja dydaktyczno-kulturalna SILESIA DAYS 2008 organizowana przez Erasmus Student Network AE Katowice. Celem imprezy jest promocja Śląska jako najlepszego w tej części Europy regionu, w którym warto żyć, pracować, inwestować i spędzać wolny czas.

W planach tegorocznego spotkania ESN AE Katowice zaplanował szereg wykładów na temat kultury i historii naszego regionu a także wycieczki krajoznawcze. Silesia Days są doskonałą okazją do wspólnej zabawy w gronie studentów Erasmusa i zawarcia ciekawych znajomości. Wieczorami uczestnicy projektu będą bawić się w klubach Rondo Sztuki, Poziom 3 oraz Cogitatur.

W tym roku, częścią "Silesia Days 2008" będzie organizowany już po raz piąty przez ESN AE Katowice ogólnopolski konkurs fotograficzny "DISCOVER EUROPE". Oficjalne rozstrzygnięcie etapu lokalnego odbędzie się w salonie samochodowym Mercedes-Benz Sosnowiec. W maju laureaci wezmą udział w warszawskim finale konkursu. Celem konkursu jest ukazanie jak międzynarodowa wymiana studentów zmienia ich spojrzenie na świat i poszerza horyzonty.

Więcej informacji na stronach:
http://www.esn.katowice.pl/silesiadays
http://www.esn.katowice.pl/discovereurope

ESN AE Katowice

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12