,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Prezent Garażu - specjalny koncert!

Fan. Fan396

Piotrowicki "Old Timers Garage" zaprasza na ostatni w tym roku organizowany na swojej scenie koncert. A będzie to koncert nie byle jaki - wystąpi niezwykłe Trio w składzie: Ewelina Flinta, Adam Palma i Mariusz "Fazi" Mielczarek.

Koncert jest mieszanką rocka, popu, bluesa i jazzu. Adam posługuje się techniką FINGERSTYLE umożliwiającą gitarzyście granie kilku partii instrumentalnych w tym samym czasie np. partii basu, akompaniamentu i melodii. W rezultacie daje to efekt jakby słuchało się 2 lub 3 gitarzystów grających jednocześnie.

Koncert: Trio Adam Palma, Ewelina Flinta, Mariusz Fazi Mielczarek
Data: 21.12.2012 (piątek) godz. 20:00
Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu
Ten ostatni koncert jest również podziękowaniem Klubu dla stałych gości, dlatego osoby, które mają jakikolwiek bilet z koncertów odbywających się w Old Timers Garage w roku 2012 uprawnione są do zakupu biletów na ten koncert za połowę ceny.

Bilety można kupować w całej sieci Ticket Pro (także przez internet). Pełen wykaz miejsc, w których można nabyć bilety znajduje się na www.ticketpro.pl. Bilety można nabywać także u nas w klubie od czwartku do niedzieli od 17:00, oraz w sklepie „Świat Korali” od poniedziałku do piątku od 11:00 do 17:00 (oraz w niektóre soboty).

Teatr & Klub Muzyczny "Old Timers Garage"
Katowice-Piotrowice ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 132
Tel. +48 605-418-406, +48 501-484-038
E-mail: klub@old-timers.pl
www.old-timers.pl
www.facebook.com/oldtimersgarage

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12